Як за кілька секунд відрізнити якісні парфуми від підробки: ТОП-5 трюків

Вибирати парфуми треба дуже уважно, адже навіть за кругленьку суму можна купити не оригінал, а добре замасковану підробку. До речі, вибирати аромат, занюхуючи різні запахи кавою - погана ідея, яка насправді ніяк не допоможе вам зробити правильний вибір, передають Патріоти України.

Щоб не стати жертвою ошуканців, перш ніж відправитись за парфумами, слід дізнатися про кілька лайфхаків, які допоможуть вам розпізнати підробку. Перевірка флакона на оригінальність займе буквально кілька секунд, зате ви будете впевнені, що купили саме те. Про топ-5 трюків для перевірки оригінальності парфуму розповідає Ukr.Media.

1. Струсіть флакон

Потрібно взяти пляшечку в руки і гарненько струсити її. Якщо парфум якісний, то в його складі багато ефірних олій, які при цьому випустять бульбашки. Їх має бути багато і триматися вони повинні довго. Якщо все саме так — перед вами не підробка, а оригінал.

2. Пакування

Уважно огляньте і упаковку, і саму пляшечку з парфумом. Слід звернути увагу насамперед на целофан, який бренди ніколи не будуть заклеювати, а просто зафіксують за допомогою нагріву. А зверху або знизу коробочки кріплять круглий або прямокутний штамп.

3. Серійний номер

Можна також звірити серійний номер на дні флакона з кодом на коробці. Номер може включати цифри і букви, але повинен бути однаковий і на флаконі, і на упаковці, якщо парфуми дійсно оригінальні.

4. Трохи потрясіть

Якщо у вас немає змоги заглянути у коробочку, легесенько потрясіть її. Справжній дорогий парфум всередині тари завжди встановлений на підкладці — для захисту від пошкодження. Якщо ж флакончик бовтається в упаковці, то перед вами підробка.

5. Термін придатності

Ще один важливий момент — термін придатності. Гляньте на дату виготовлення і терміни, які вказує виробник. Аромати Шанель, наприклад, зберігаються 3-5 років, але тільки в закритому вигляді, а от в розкритому — не більш як 6-12 місяців. І про це оригінальна упаковка вас попередить, на відміну від підробок.

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...

Незвичайний, але ефективний засіб для чищення матраца - лише 10-15 хвилин і плями немає

субота, 10 червень 2023, 21:14

На матраці можуть з’являтися різні плями, деякі досить стійкі. Однак не поспішайте йти в хімчистку: можна навести лад із матрацом і в домашніх умовах. Якщо діяти швидко, будь-які сліди можна легко вивести без пральної машини, передають Патріоти України...