Бризки від олії спричиняють чимало неприємностей під час смаження їжі. Залишки продукту потім доводиться прибирати з плити, поверхонь та стін, а ще через них можна отримати опік, передають Патріоти України.
Зовсім уникнути цієї проблеми неможливо, адже вона виникає через фізичні властивості гарячої олії, яка так реагує на потрапляння крапель води. Проте кількість бризок можна суттєво зменшити, якщо знати, як зробити так, щоби олія не стріляла.
Насамперед перестаньте економити на продукті за рахунок якості. Дешева олія може бути неналежним чином очищена і містити вологу чи домішки, які стріляють під час готування. Часом перехід на більш якісну марку може вирішити проблему, а заразом і зменшити кількість диму під час приготування.
Також можна використати трюк із сіллю. Після того, як ви розігрієте сковороду, рівномірно розсипте по її поверхні невелику кількість солі.Після чого вливати олію стане безпечно. Але при цьому будьте уважні, щоби не пересолити страву – додавайте менше продукту під час приготування.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...