Як зробити, щоб олія не стріляла у пательні - допоможе один інгредієнт

Бризки від олії спричиняють чимало неприємностей під час смаження їжі. Залишки продукту потім доводиться прибирати з плити, поверхонь та стін, а ще через них можна отримати опік, передають Патріоти України.

Зовсім уникнути цієї проблеми неможливо, адже вона виникає через фізичні властивості гарячої олії, яка так реагує на потрапляння крапель води. Проте кількість бризок можна суттєво зменшити, якщо знати, як зробити так, щоби олія не стріляла.

Насамперед перестаньте економити на продукті за рахунок якості. Дешева олія може бути неналежним чином очищена і містити вологу чи домішки, які стріляють під час готування. Часом перехід на більш якісну марку може вирішити проблему, а заразом і зменшити кількість диму під час приготування.

Також можна використати трюк із сіллю. Після того, як ви розігрієте сковороду, рівномірно розсипте по її поверхні невелику кількість солі.Після чого вливати олію стане безпечно. Але при цьому будьте уважні, щоби не пересолити страву – додавайте менше продукту під час приготування.

Рецепт дивовижного торта з маком, ванільним кремом і шоколадною помадкою!

четвер, 21 вересень 2023, 14:13

Цей торт стане справжнім одкровенням для всіх любителів маку. Цікаве поєднання інгредієнтів надає десерту фантастичний смак, який сподобається абсолютно всім, передають Патріоти України. Ніжний крем, солодкий мак і шоколадна помадка – це все, що потріб...

Механік дав поради, як не "влетіти" на гроші при покупці вживаного авто

четвер, 21 вересень 2023, 11:28

Вживані автомобілі являють собою швидко розвивається ринок. Механік з Великобританії дав кілька експертних порад тим, хто хоче купити вживаний автомобіль, пише The Sun, передають Патріоти України. За його словами, найважливіше - це вивчити кілька момен...