Як зробити, щоб парфуми трималися весь день - правила нанесення, про які мало хто знає

Літня спека - основний ворог парфумів. Аромат навіть найдорожчих брендів може швидко вивітритися, тож оточуючі відчуватимуть неприємний запах поту та несвіжості, передають Патріоти України.

За словами експертів, важливо пам’ятати про основні фактори, які запобігатимуть вивітрюванню: правильні місця нанесення, достатній рівень зволоження та оптимальна концентрація. OBOZREVATEL розбирався, як зробити, щоб парфуми трималися весь день.

Правило 1. Зволоження

Перед нанесенням парфуму обов’язково нанесіть на шкіру якісний зволожуючий крем, бажано не ароматизований. Це перше та основне правило для запобігання вивітрювання. Ідеально використовувати лосьйон, відповідний по аромату до обраного парфуму. Часто бренди випускають лінійки – парфум, лосьйон та дезодорант.

Правило 2. Точки пульсу

Точки пульсу – найтепліші місця тіла, адже саме там кров знаходиться найближче до поверхні шкіри. Фахівці рекомендують розпилювати аромат на:

  • зап'ястя;
  • область за вухами;
  • шию;
  • за колінами (особливо актуально на літній сезон суконь і шортів);
  • за ліктями.

Однак не перестарайтеся – виберіть одне-два місця для розпилювання і не наносьте парфуми на кожну з вищеперелічених точок.

Найпоширеніша помилка – потирання зап’ястя після розпилювання. Так робити категорично не можна. Це призведе до пошкодження молекул в ароматі та змінить його запах.

Правило 3. Волосся

Якщо ви хочете лишити на волоссі приємний шлейф аромату, ніколи не слід наносити парфуми безпосередньо на локони – спирт миттєво висушить за зіпсує їхню структуру. Є спеціальні ароматичні спреї для волосся – їх і варто придбати. Або ж нанесіть парфуми на гребінець, зачекайте, поки вони висохнуть і розчешіть волосся.

Правило 4. Концентрація

Варто розрізняти парфуми, парфумовану воду, туалетну воду і спреї:

  • парфуми найбільш стійкі і шлейфові, адже містять близько 20-40% ароматичного масла;
  • парфумована вода має у складі 10-20% ароматичного масла;
  • туалетна вода містить 10% ароматичного масла;
  • спреї для тіла мають у складі всього 1-3% ароматичного масла.

Здавалося б, вибір очевидний – найбільш концентровані парфуми. Але експерти радять для повсякденного вжитку обирати саме парфумовану воду.

Парфуми наносять точково – пальцями на точки пульсу, їх не розпилюють та не мажуть ними волосся.

Парфумовану і туалетну воду розпорошують у повітрі, а потім проходять повз цю хмару – так молекули рівномірно розприділяться по шкірі.

Зверніть увагу також на інгредієнти. Деревні та східні нотки триматимуться на шкірі довше, а найшвидше вивітрюватимуться фруктові.

Правило 5. Правильний час

Парфуми слід наносити одразу після прийняття душу – волога зафіксує запах. Не варто розпорошувати їх на одяг.

Народні прикмети на 13 січня. Що українці здавна уникали у Єрмілов день аби не втрапити в бідність

понеділок, 13 січень 2025, 7:05

Християни східного обряду 13 січня за новим стилем вшановує пам'ять святих мучеників Єрміли та Стратоніка Сінгідонських. . У це свято наші предки шанували собак і котів, ласкаво з ними поводилися і дозволяли спати на печі. За поведінкою тварин передбач...

Виявляється потрібно радіти, якщо кішка при вашій появі біжить точити свої кігті. Експерти розповіли, як правильно тлумачити таку поведінку мурлики

неділя, 12 січень 2025, 18:08

Дуже часто ми неправильно тлумачимо поведінку свого маленького муркотливого друга. Можливо, що просто порівнюємо кішку з собакою, а потім вважаємо кішку егоїстичною натурою, яка не радіє вашому поверненню додому, зазначають Патріоти України. А може про...