Блискуче волосся — символ краси та здоров'я, тому кожна жінка, будь-що-будь, намагається домогтися локонів, які світяться. На щастя, є способи, які допоможуть швидко повернути волоссю сяйво і блиск.
Волосся, що переливається на сонці, свідчить про те, що воно здорове і з ним усе гаразд. Але, на жаль, щоденний вплив погоди, якість води, забруднення довкілля та засоби для укладання волосся можуть погіршити здоров'я вашого волосся та його блиск. "Наш зовнішній шар волосся має кутикули, схожі на черепицю на даху. Що більш нерівними і закрученими по краях вони стають, то більше світла поглинається волоссям, через що воно здається тьмяним", — каже професійна перукарка Тіна Оутен. Про те, як зробити волосся знову блискучим пише Real Simple.
"Пошкодження — головна причина тьмяності волосся", — додає знаменитий перукар Марк Таунсенд. "Коли пасма пошкоджуються, особливо від тепла або агресивних хімікатів, вони починають ламатися і не відбивають світло належним чином. Найголовніше для блискучого волосся — це те, щоб кутикула волосини була закритою і гладенькою, щоб вона могла відбивати світло".
Перукарі поділилися деякими порадами, які допоможуть повернути волоссю сяйво та блиск.
Загартованим можна обполоснути волосся крижаною водою в душі, щоб закрити всі кутикули, змушуючи їх лежати рівно, тоді ваші пасма будуть блищати найбільше, — каже Оутен. Але щоб зробити це правильно, потрібно змивати волосся гарячою водою під час використання кондиціонера. "Вологість гарячої води відкриє кутикулу і дасть змогу поживним речовинам з кондиціонера вбратися в кутикулу і наситити волосся. Потім промийте волосся холодною водою, змиваючи кондиціонер, щоб закрити кутикулу, запечатуючи поживні речовини, і даючи змогу волоссю відбивати світло".
У прагненні повернути волоссю блиск, ви можете щодня використовувати тонну підсилювачів блиску. Але скупчення засобів може в кінцевому підсумку завдати шкоди вашому волоссю. "Якщо ви вважаєте, що ваше волосся накопичило настільки, що стало тьмяним і не вкладається належним чином, спробуйте кілька разів помити голову шампунем з ополіскуванням яблучним оцтом", — радить знаменитий перукар із Лос-Анджелеса Кларисс Рубінштейн. "Це видаляє з волосся надлишки засобів, залишки жорсткої води і забруднювальні речовини, щось на зразок перезавантаження шкіри голови".
Подібно до ополіскування яблучним оцтом, миття волосся раз на тиждень професійним освітлювальним шампунем дасть ефективніші результати. "Час від часу важливо освітлювати волосся", — каже перукарка Джина Рівера. "Професійний освітлювальний шампунь видалить залишки засобів, які можуть зробити волосся тьмяним, у такий спосіб полегшуючи проникнення кондиціонера у волосся, забезпечуючи краще зволоження і залишаючи волосся блискучим".
"Красиво спати" можуть тільки в кіно, в реальному житті ми зазвичай встаємо з ліжка з дивними борозенками на обличчі та тьмяним волоссям. Шовкові наволочки допомагають підтримувати рівень блиску, тож, прокидаючись, матимете вигляд принцеси з діснеївського мультфільму, з ідеальною зачіскою. "Шовк спричиняє менше тертя, тому, якщо спати на шовковій наволочці, вранці волосся матиме більш гладенький і здоровий вигляд", — каже Марія Елізабет.
Згадайте, на що ви звертаєте увагу під час вибору доглядових засобів? Чи читаєте щоразу склад? Навіть якщо ви купуєте професійні шампуні та кондиціонери, є інгредієнти, на які слід звернути особливу увагу під час купівлі. "Уникайте продуктів, що містять сульфати, оскільки вони можуть бути агресивними для волосся, позбавляючи його натуральних олій і роблячи тьмяним", — каже Рівера. "Продукти, що містять біотин, колаген і вітаміни групи B, необхідні для здоров'я волосся та шкіри голови".
Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...
Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...