Важко уявити приготування супів без додавання різних видів зелені, передають Патріоти України.
В кропі та петрушці міститься велика кількість вітамінів та поживних речовин, які допомагають організму зміцнити імунітет.
Відомо, що при додаванні даних компонентів у страву вони втрачають свій яскравий колір. Це ніяк не відбивається на смакових якостях супу, проте з естетичної точки зору це не так привабливо.
Деякі господині додають зелень не у каструлю, а у тарілки під час подачі. Зелень залишається яскравою та смачною. Цей спосіб має один маленький недолік: страва не встигає просочитися ароматами кропу з петрушкою, тому компоненти сприймаються окремо.
Інші ж додають зелень після того, як вимкнена плита. Однак через відсутність якісної термічної обробки кропу з петрушкою суп може швидко прокиснути.
Як діяти?
Досвідчені господині знають чудовий спосіб, який допоможе просочитися супу ароматами та зберегти “свіжий” зелений колір.
Для цього необхідно дочекатися, поки залишиться кілька хвилин до повного приготування страви.
У цей момент додаються кріп з петрушкою та невеликою кількістю соди.
Перемішайте, поваріть 60 секунд і вимикайте вогонь.
Суп вийде смачним та привабливим.
Морквина зберігає твердість та пружність буквально у перші тижні після збирання врожаю, передають Патріоти України. При тривалому зберіганні вона стає м’якою, гнучкою та пухкою. Натерти на тертці м’яку моркву – малоприємне заняття. Господині поділилися...
10 жовтня за новим церковним календарем (23 жовтня за старим) - день пам'яті мучеників Євлампія та Євлампії. За старим календарним стилем - день пам'яті мученика Каллістрата і дружини його, а також преподобного Саватія. . Євлампій і Євлампія були брат...