Які іграшки в жодному разі не можна дарувати дітям на Новий рік - думка лікарки

До Різдва та Нового року залишаються лічені дні, але ще є час подбати про хороші подарунки для рідних та близьких. Зокрема, подумати про те, щоби презенти для дітей були не тільки веселими, але й безпечними, передають Патріоти України.

Свої поради з цього приводу дала у TikTok лікарка відділення швидкої допомоги Меган Мартін. Вона працює в одній з лікарень американської Флориди і виховує чотирьох дітей, тож знає, що саме може становити небезпеку для малюка.

Будь-що з батарейкою-таблеткою

За словами докторки Мартін, попри те, що такі батарейки закривають прикрученою кришкою, зазвичай болти там використовують дешеві, які легко ламаються, тому дитина може дістати цей маленький предмет і проковтнути чи засунути його собі в дихальні шляхи. "Вони можуть буквально вбивати дітей і роблять це щороку", – пояснила вона.

Гідрогелеві кульки

Ці сенсорні іграшки можна класти у воду, де вони збільшуються в розмірі. Такі іграшки називають сенсорними і вважають, що вони можуть розвивати моторику. Але їхня небезпека полягає в тому, що в разі ковтання вони можуть викликати непрохідність кишківника в дитини, а це смертельний ризик. До речі, домашні тварини теж можуть від них сильно постраждати.

Електросамокати

Вважається, що такий подарунок можна дарувати дитині віком від 8 років. Але їзда на самокаті пов'язана із ризиком зламати кістку. Діти погано контролюють швидкість, яку вони розвивають, часто падають і травмуються, тому лікарка порадила відкласти дарування самокату до часів, коли рівень самоконтролю в дитини стане відповідним.

Гіроборди

"Ми бачимо так багато травм на гіробордах відразу після Різдва", – дуже емоційно сказала докторка Мартін. Найчастіше діти ламають передпліччя, лікті та забивають голови. А ще цей предмет може спричинити пожежу. Тому вона не радить дарувати подібний електротранспорт малюкам на свята, хоч як би вони про нього не мріяли.

Батути

Лікарка зізналась, що ненавидить батути, адже через них у ортопедичної бригади відділення швидкої допомоги в її лікарні постійно купа роботи. Неважливо, чи оточений батут захисною сіткою і чи вкопаний він у землю, більшість травм, з якими їй доводиться стикатись, діти дістають саме на батутах.

Все дуже просто! Як приготувати натуральний дезодорант для чутливої шкіри

четвер, 26 вересень 2024, 23:10

Існує безліч рецептів приготування натурального дезодоранту, але цей цікавий тим, що в ньому, на відміну від інших, взагалі не використовується харчова сода, яка може викликати подразнення шкіри, передають Патріоти України. На сторінці Herbal Academy р...

А ви це знали? Скільки потрібно рухатися, якщо у вас сидяча робота - дослідження вчених

четвер, 26 вересень 2024, 18:48

Вчені підрахували, скільки вправ потрібно робити в день, щоб "компенсувати" сидячу роботу. Згідно з дослідженнями, до 40 хвилин фізичної активності щодня є правильним обсягом, щоб збалансувати 10 годин сидіння на місці, передають Патріоти України. Щопр...