Кава буде шкідливою: Два інгредієнти, які краще ніколи не додавати у напій

Кава - це улюблений усіма напій. Попри те, що вона відома своїми енергетичними властивостями, може бути ще й корисною. У цьому випадку варто знати, які інгредієнти допоможуть в цьому, а які лише нашкодять, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz розповість, які два інгредієнти краще ніколи не додавати у каву.

Які інгредієнти не варто додавати у каву?

Цукор

Перш за все, йдеться про цукор, який багато хто додає у каву, щоб приглушити гіркоту напою. Однак, ні для кого не секрет, що продукт містить у собі багато калорій, а також сприяє збільшенню вагу та розвитку діабету. Замість цукру краще додати у каву натуральний підсолоджувач, до прикладу, мед.

Вершки

Особливо це стосується штучних вершків, які, як правило, містять у собі багато калорій та шкідливих інгредієнтів. Як альтернативу можна обрати безлактозне чи молоко на рослинній основі: мигдалеве, кокосове чи вівсяне.

Як приготувати корисну каву?

1. Обирайте якісні кавові зерна. Звертайте свою увагу на ті, які вирощені органічно та без використання пестицидів чи хімікатів.

2. Використайте корицю. Як відомо, це натуральна спеція, яка допоможе зробити напій корисним. Кориця – це відмінне джерело антиоксидантів, що допомагає зменшити запалення в організмі та підвищити імунітет.

3. Метод приготування. Краще готувати каву тими способами, які не вимагають високої температури та тиску. Йдеться про френч-прес, пуровер, фільтр.

Перше побачене на картинці розповість що заважає вам мати міцні стосунки

середа, 29 листопад 2023, 7:40

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони сподіваються на щось серйозне, а не для того, щоб “не прогавити момент”. Але через деякий час у відносинах починаються проблеми і вони припиняються. Зазвичай, люди самі створюють проблеми, передають Патрі...

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...