Хитрість розумних господарок: Як без прасування зробити постільну білизну ідеально рівною і м'якою

Хитрі господині давно не прасують постільну білизну після прання. Вони використовують один спосіб, завдяки якому результат не гірший, ніж після прасування, передають Патріоти України.

Білизна після прання ідеально рівна і приємна до тіла і без праски. Для цього потрібно просто слідувати декільком правилам.

Що треба зробити?

Обов’язково запускайте прання при температурі 40 градусів.

Виберіть функцію «легке розгладження» — вона є майже для всіх пральних машин. Якщо функції немає, то кількість обертів не більше ніж 800.

Періть без кондиціонера. Цей засіб накопичується в тканині, вона стає грубішою, довше сохне і гірше пропускає повітря, що важливо для постільної білизни.

Після прання білизну струсіть і злегка розрівняйте.

Розвішавши постіль, ще раз розгладьте великі заломи.

Білизна має висохнути, але не пересохнути. Стежте за цим.

Психологічний тест: Оберіть одну сову на картинці - і прислухайтеся до її мудрої поради

субота, 10 червень 2023, 8:15

Виберіть сову, яка більше привертає вашу увагу (прислухайтеся до голосу своєї інтуїції), і дізнайтеся її мудру пораду, яку вона приготувала спеціально для вас, передають Патріоти України. Якщо ви вибрали …. Ця сова каже вам, що ваші найбільші мрії близ...

Господиням на замітку! Як правильно загорнути голубці, щоб вони не розвалилися

субота, 10 червень 2023, 7:42

Незважаючи на простоту інгредієнтів та зовнішній вигляд, голубці готувати не так просто. А все через те, що не всі знають про головні секрети і про те, як правильно потрібно загортати страву, щоб вона не розвалилася у процесі приготування, передають Па...