Хитрість розумних господарок: Як без прасування зробити постільну білизну ідеально рівною і м'якою

Хитрі господині давно не прасують постільну білизну після прання. Вони використовують один спосіб, завдяки якому результат не гірший, ніж після прасування, передають Патріоти України.

Білизна після прання ідеально рівна і приємна до тіла і без праски. Для цього потрібно просто слідувати декільком правилам.

Що треба зробити?

Обов’язково запускайте прання при температурі 40 градусів.

Виберіть функцію «легке розгладження» — вона є майже для всіх пральних машин. Якщо функції немає, то кількість обертів не більше ніж 800.

Періть без кондиціонера. Цей засіб накопичується в тканині, вона стає грубішою, довше сохне і гірше пропускає повітря, що важливо для постільної білизни.

Після прання білизну струсіть і злегка розрівняйте.

Розвішавши постіль, ще раз розгладьте великі заломи.

Білизна має висохнути, але не пересохнути. Стежте за цим.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...