Час вживання сніданку має велике значення не лише для самопочуття та обміну речовин, а й для здоров’я серця - найважливішого м’яза в організмі, передають Патріоти України.
Важливий не тільки склад їжі, а й коли її їсти. Наш організм має природний добовий ритм: гормональні коливання, температура тіла та фізична активність впливають на те, як ми перетравлюємо їжу. Нерегулярне харчування, пропуск сніданку чи довгі проміжки між прийомами їжі можуть підвищувати рівень цукру в крові, збільшувати ризик діабету 2 типу та сприяти зайвій вазі.
Серцево-судинні захворювання — одна з провідних причин смертності у світі. Нездорова дієта, пропуск прийомів їжі і переїдання ввечері — чинники, що підвищують ризик інфаркту.
Рекомендовано їсти сніданок між 7:00 і 9:00 ранку. Відкладати його чи пропускати — підвищує ризик інфаркту, зайвої ваги та ожиріння. Перший прийом їжі має бути в межах години після пробудження.
Підсумок:
Дотримуйтесь регулярності сніданку в оптимальний час, адаптуючись до свого біоритму, щоб підтримувати здоров’я серця і організму загалом.
Якщо звичайні дієти викликають у вас втому і роздратування, варто спробувати метод харчового вікна (Intermittent Fasting, IF). Його суть - не в тому, що їсти, а коли їсти, передають Патріоти України. . Найпопулярніший формат — режим 16:8, тобто ви їст...
Для багатьох з нас ранкова кава - це необхідний ритуал, а додавання молока здається цілком природним. Але чи підходить кава з молоком усім? Експерти попереджають: для деяких людей вона може завдати шкоди, передають Патріоти України. Чи зменшує молоко к...