Сосиски в тісті - це популярна у всьому світі випічка, яка виникла в Німеччині як страва фастфуду. Варіації цієї страви відомі в багатьох країнах світу. Смак сосиски в тісті з магазину або їдальні добре знайомий будь-якому українцеві. Приготувати смачну ароматну випічку з сосисками можна і вдома, зазначають Патріоти України.
Молоко і воду змішати і злегка нагріти на плиті. Додати ложку цукру, дріжджі і три столові ложки борошна. Перемішати вінчиком, накрити рушником і залишити на 20 хвилин. Яйця збити міксером з сіллю і цукром до густої піни і додати в суміш.
Додати масло і всипати решту борошна в суміш. Місити тісто поки воно не перестане липнути до рук. Готове тісто покласти в змащену олією миску, закрити плівкою і поставити в тепле місце на 40 хвилин.
Тісто розділити на дві частини. З кожної частини розкатати квадрат стороною приблизно 40 см. Розділити тісто на смужки шириною 3 см. Щільно загорнути сосиску в смужку тіста.
Викласти сосиски в тісті на деко, змастити тісто збитими жовтками для блиску. Випікати в духовці 20 хвилин при 180°.
Розрізати тісто на смужки, розтягнути їх руками. Загорнути сосиски в смужки тіста і скласти на покритий папером для випічки килимок. Змастити тісто збитим яйцем, посипати кунжутом. Випікати сосиски в листковому дріжджовому тесті в попередньо розігрітій до 200 градусів духовці 20-30 хвилин.
Змішати дріжджі з цукром, додати теплу воду до появи пінки. Всипати сіль і борошно, замісити тісто. Залишити в теплому місці під рушником, щоб тісто збільшилася вдвічі. Тісто, що підійшло, поділити на 10 частин (за кількістю сосисок), вкласти сосиску посередині і защипнути краї. Смажити сосиски в тесті у великій кількості розігрітої рослинної олії до золотистої скоринки, перевертаючи в процесі.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...