Натуральні соки – відмінний засіб для боротьби з такими проблемами шлунково-кишкового тракту, як гастрит, коліт, запор і метеоризм.
Для їх приготування використовують різні мікси овочів, фруктів і насіння, враховуючи нюанси конкретного захворювання, пише cocinafacil.com.mx і пропонує ознайомитися з головними рекомендаціями і рецептами корисних соків, повідомляють Патріоти України
Якщо ви страждаєте від цієї проблеми, потрібен сік, який забезпечує організм великою кількістю клітковини. Вона, зі свого боку, допомагає поліпшити роботу травної системи. Щоб приготувати напій, досить змішати 2 очищених банана, 2 груші та 1 стакан води.
Алое підходить для загоєння слизової оболонки товстої кишки та її дефляції, тому ця рослина є відмінним засобом для боротьби з колітом. Для приготування соку вам потрібно тільки 2 столові ложки гелю алое вера, 1/2 зеленого яблука, 1/2 склянки шпинату і 1 стакан води.
Щоб боротися з цим типовим дискомфортом, потрібні соки з інгредієнтами, які відповідають за регулювання травлення. Це продукти, багаті нерозчинною клітковиною, наприклад, лляне насіння. Змішайте 1 чашку зеленого соку алое вера, 1 чайну ложку чіа, 1 чашку полуниці, 1 чайну ложку лляного насіння і 2 листочки шпинату.
Шлунково-кишковий тракт накопичує токсини, які можуть викликати здуття живота, розлад шлунку та утворення газів. На щастя, є соки, які допомагають цього легко позбутися і відновити свою кишкову флору. Змішайте 1 склянку води, 1 морквину, 1 сирий зубчик часнику, 1 гілочку селери та 1 жменю люцерни.
Порада: вранці пити натуральні соки варто не частіше, ніж 3 рази на тиждень.
Серед особливостей інтелекту, які ми часто приписуємо котам, є така негативна риса, як мстивість. Люди нерідко вважають, що пухнасті тваринки здатні запам’ятовувати, хто приніс їм негативні емоції, формувати до них почуття образи і відповідати їм взаєм...
Виявляється, солодощі можуть бути не лише смачними, а й надзвичайно корисними для здоров’я людини. Існує один солодкий продукт, який здатен помітно подовжити життя. Про це пише ресурс Strona Zdrowia, передають Патріоти України. Швейцарські дослідники ...