Загальний принцип дуже простий. У киплячу підсолену воду обережно викладіть вареники. Накрийте каструлю кришкою, передають Патріоти України.
Як тільки вода закипить вдруге, зніміть кришку та перемішайте вареники, щоб вони не прилипли до дна. Після цього варіть ще 5-10 хвилин на середньому вогні.
Але є важливі тонкощі. Зокрема, вареники в каструлі повинні розміщуватися вільно. Не наповнюйте каструлю більше ніж на половину, щоб вода не збігла.
Кількість води, солі та розмір каструлі регулюйте, залежно від кількості вареників. Наприклад, на 100 г заморожених вареників потрібно приблизно 400 мл води.
Варіть вареники на середньому вогні – так вони будуть активно кипіти, а не мокнути. І, звісно, не треба заздалегідь розморожувати заморожені вареники. До речі, свіжі вареники варяться менше, ніж заморожені. Слідкуйте за часом варіння, щоб не переварити вареники.
Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...
Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...