Загальний принцип дуже простий. У киплячу підсолену воду обережно викладіть вареники. Накрийте каструлю кришкою, передають Патріоти України.
Як тільки вода закипить вдруге, зніміть кришку та перемішайте вареники, щоб вони не прилипли до дна. Після цього варіть ще 5-10 хвилин на середньому вогні.
Але є важливі тонкощі. Зокрема, вареники в каструлі повинні розміщуватися вільно. Не наповнюйте каструлю більше ніж на половину, щоб вода не збігла.
Кількість води, солі та розмір каструлі регулюйте, залежно від кількості вареників. Наприклад, на 100 г заморожених вареників потрібно приблизно 400 мл води.
Варіть вареники на середньому вогні – так вони будуть активно кипіти, а не мокнути. І, звісно, не треба заздалегідь розморожувати заморожені вареники. До речі, свіжі вареники варяться менше, ніж заморожені. Слідкуйте за часом варіння, щоб не переварити вареники.
20 квітня за новим стилем (3 травня за старим) вшановують пам'ять преподобного Феодора Тріхіна, преподобного Анастасія Синайського і Кіпрську ікону Богоматері. За юліанським календарем цього дня вшановують мученика Руфіна і мученицю Акіліну молодшу. ....
Навесні та влітку все більше людей вирушають на природу, насолоджуючись походами, пікніками та лісовими прогулянками. Проте серед сонця й зелені ховається серйозна небезпека – кліщі, передають Патріоти України. Один з їх укусів може викликати не лише з...