Можна і диню з молоком: Дієтолог розбила популярний міф про непоєднуваність продуктів

Незважаючи на думку про те, що деякі продукти "несумісні" для одночасного вживання, дослідження говорять, що всі вони в будь-якому поєднанні чудово засвоюються. Про це заявила дієтологиня Альбіна Комісарова, передають Патріоти України.

У своєму Instagram вона зазначила, що до проблеми з травленням можуть викликати не огірки з помідорами, якщо їх з'їсти одночасно, а індивідуальна реакція організму.

За її словами, для кожного макроелемента – білків, жирів, вуглеводів – ШКТ людини виділяє власні ферменти для перетравлення. Водночас немає такого, що одні нейтралізують інші – вони прекрасно працюють разом.

"Що стосується "лужного" і "кислотного" середовища для перетравлення, в шлунку завжди кисле середовище і їжа його якщо змінює, то дуже ненадовго, гомеостаз в організмі чудово підтримується, тому що будь-яке його відхилення може бути смертельно небезпечним", – пояснює фахівчиня.

Вона також зазначила, що не буває чисто білкової або вуглеводної їжі, крім цукру і білка яйця. В іншому випадку вся їжа вже є змішаною.

"А що якщо поєднання риба-кефір або диня-молоко викликає у вас неприємні відчуття? Це не непоєднуваність продуктів, а ваша індивідуальна реакція, це нормально, і ви орієнтуйтеся на свої відчуття", – підкреслила Комісарова. Водночас дієтологиня порадила, що дійсно не можна поєднувати ліки та алкоголь.

Недорогі та практичні: В яких авто практично не ржавіє кузов (фото)

вівторок, 14 липень 2020, 23:18

Список абсолютних лідерів за якістю оцинковки кузова в середньому сегменті рік від року фактично незмінний. Фахівці склали рейтинг машин середнього класу і доступного цінового сегмента, які можуть похвалитися практично нержавіючим кузовом. Патріоти Укр...

Хіти тижня. Не все відразу: У людей з легкими симптомами COVID-19 згодом з'являються довготривалі ускладнення

вівторок, 14 липень 2020, 13:00

Відомо, що 80% випадків зараження коронавірусом - безсимптомні або протікають у легкій формі. Втім виявилось, що у тих пацієнтів, які мали легкий перебіг захворювання, згодом можуть виникнути серйозні ускладнення, передають Патріоти України. Люди, які ...