Для православних християн Великдень - одне з найважливіших днів року. Віряни східного обряду святкуватимуть його вже 5 травня. Одна з особливих традицій - фарбувати крашанки. Однак, є кольори, в які фарбувати яйця на Великдень заборонено, передають Патріоти України.
Згідно з народними віруваннями, деякі відтінки крашанок можуть стати причиною неприємностей в оселі та навіть хвороб у членів родини.
Здавна вважалося, що фарбувати крашанки на Великдень у темні кольори, зокрема, чорний, не варто. Темні відтінки зовсім не поєднуються з тією світлою радістю, яку несе Воскресіння Христове. У наших пращурів чорний та інші подібні кольори асоціювалися з трауром, смутком і негативом.
Чорний колір крашанок може призвести до хвороб, бід та інших неприємностей в родині. Сірий також не найкращий відтінок. Він є символом апатії, безнадії, туги. Такі яйця стануть причиною появи негативних емоцій та розчарування в вашому житті.
У деяких культурах фіолетовий колір вважається символом каяття, смутку та покаяння. Крашанки в такому відтінку принесуть у родину непорозуміння, сварки та проблеми у стосунках.
Найпопулярнішим кольором для фарбування крашанок в усі часи був червоний та його відтінки. Він здавна символізує щастя, радість, здоров'я, а тому підходить для цього великого свята.
Також можна обрати зелений колір, який є символом початку, життя, весни та свіжості. Зелені крашанки принесуть до вашого дому добробут і успіх.
Жовтий колір можете обирати, якщо хочете залучити в оселю процвітання та гроші. Він є символом сонця, радості, багатства.
Ще один колір, який сміливо можна обирати — синій. Він є символом щирості, спокою та вірності, а тому принесе в родину гармонію та позитивні емоції.
Про вимоги до вивезення валюти для українців, розповіли у Державній митній службі. Яку суму можна перевозити через кордон і як це правильно робити – читайте в матеріалі, передають Патріоти України. Якщо ви письмово не декларуєте в митному органі кошти,...
Якщо ви помітили у когось очевидні ознаки інсульту, наприклад, осипле обличчя або труднощі з мовою, потрібно діяти швидко. Використовуйте абревіатуру FAST, щоб перевірити симптоми і негайно зателефонувати в екстрену службу, якщо вони є, передають Патрі...