Салати з сирого буряка стимулюють мозкову активність і є відмінним засобом для профілактики серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України.
Найпривабливіше в бурякових салатах – це їх універсальність. Ви завжди можете замінити один інгредієнт на інший, додати щось на свій смак і оформити салат згідно нагоди.
Буряк багатий величезною кількістю фолієвої кислоти, властивості якої посилюються сухофруктами (родзинками, чорносливом і курагою). Регулярне вживання цього овоча може запобігти тромбозу, і збільшити мозкову активність.
Щоб оздоровити організм, потрібно 7 днів їсти сирий буряк в найрізніших варіаціях.
Ось найсмачніші і найкорисніші салати з буряка:
Комбінація буряка і часнику покращує кровообіг і сприяє швидкому переварюванню жирних страв.
Інгредієнти:
Овочі чистимо і натираємо, потім перемішуємо. В овочеву масу додаємо подрібнений і пропущений через часнокодавку часник і перетерті в кавомолці горіхи. Заправляємо сметаною, і насолоджуємося пікантним смаком!
Соковитий фруктово-овочевий салат допоможе зміцнити здоров’я і поліпшити стан шкіри.
Інгредієнти:
Натираємо на тертці очищений буряк і яблука (можна разом зі шкіркою), поливаємо лимонним соком і медом. Чекаємо 4-5 хвилин, після чого заправляємо олією, посипаємо зеленню, солимо і ретельно перемішуємо. Цей салат буде прекрасним доповненням до вечері.
Цей салат очистить організм від шлаків і токсинів.
Інгредієнти:
Капусту дрібно шаткуємо, а інші овочі тремо на тертці. Змішуємо готові продукти, скроплюємо соком лимона, додаємо олію. Перед вживанням додати зелень.
Цей салат в народі отримав назву «Мітла», і він ідеально підходить для людей, які страждають хворобами шлунково – кишкового тракту.
Цей салат швидко відновлює природний рум’янець і навіть підвищує пружність і еластичність шкіри.
Інгредієнти :
До тертого буряка додайте подрібнені сухофрукти, заправте йогуртом і медом. Ретельно перемішайте. Насолоджуйтесь салатом, а потім і зовнішнім виглядом.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...