Наші предки вірили в те, що існують певні предмети, які можуть привертати щастя в оселю. Ці речі розміщували в будинку або вішали біля входу.
В домі для привернення щастя та добробуту традиційно чепляли на стіну підкову над входом. Ця традиція відома практично кожному. Пращури вважали, що підкова принесе удачу, і навіть сьогодні деякі люди розміщують її на видному місці в оселі або біля входу.
Ще одним символом, якому приділяли увагу в стародавні часи, є часник. Вважалося, що він є потужним оберегом від злих духів. До цього часу залишається звичай ставити часник у кожному кутку столу. Крім того, часник символізує здоров'я, тому доброю традицією є вішати його в кутку під стелею.
Щоб у сім'ї був достаток, використовували мед у домі, як своєрідний символ того, що світлиця має бути наповненою щедрістю. Найвагоміших гостей пригощали солодощами, що свідчило про високий статус сім'ї і викликало повагу до неї в майбутньому.
На чільному місці в кімнаті завжди встановлювалася ікона. Протягом усіх епох молитва перед іконою вважалася могутнім оберегом. У будь-якій українській оселі всі члени сім'ї завжди молилися перед святим зображенням, просячи здоров'я та добробут.
Також дотепер популярно зберігати освячену в храмі свічку. У неспокійні часи, під час гроз та бур, свічку часто запалюють, відзначаючи її як засіб заспокоєння та молитовного зв'язку. Віряни зберігають свічку великодню та стрітенську протягом цілого року.
Усадка тканини, особливо бавовни, — найпоширеніша помилка під час догляду за одягом. Але гарна новина — цього можна уникнути. Навіть якщо шкода вже заподіяна, є способи її виправити. Видання Real Simple розповіло, як попередити усадку тканини, врятуват...
Клітковина є важливою не лише для травлення, але й для здоров'я в цілому. Результати досліджень свідчать, що вона може знижувати рівень холестерину, знижувати кров'яний тиск, захищати від серцевих захворювань та навіть сприяти зниженню ваги, передають ...