Різкі зміни температури на вулиці нерідко змушують вікна у наших будинках чи квартирах "плакати". Через підвищену вогкість чимало господарів і господинь шукають способи швидко впоратися із конденсатом і подальшим виникненням цвілі. Однак вельми популярний лайфхак із миючим засобом хоча, на перший погляд, і працює, але може тільки ще більше нашкодити. Про це повідомляє британське видання Express, передають Патріоти України.
Розвінчанням популярного міфу зайнявся експерт із дизайну ванних кімнат компанії Bathroom Supastore Еван Джонс. Спеціаліст підкреслює, що шкода, якою здатний обернутися такий лайфхак, може оцінюватися згодом у тисячні суми. Для початку нагадаємо: винахідники такого способу боротьби із конденсатом на вікнах для усунення проблеми пропонують покривати шибки миючим засобом для посуду. Це, начебто, має запобігти утворенню крапель вологи на склі, що, зрештою, повинно було б допомогти боротися із подальшим виникненням цвілі.
Утім, за словами Евана Джонса, насправді це так не працює. Хоча крапель на вікні й справді більше не буде, зайва волога, яка мала б стати конденсатом, нікуди не подінеться. Згодом вона може просочитися на пористі поверхні — це стіни, стелі, віконні рами. Як результат: утворення ще більшої кількості цвілі, з якою потім доведеться боротися досить довго.
"Видалити цвіль зі стін складніше, аніж зі скла. Якщо цвіль все-таки з’явиться на ваших стінах, її усунення може коштувати тисячі доларів, і ви можете сильно захворіти в процесі", — підкреслив фахівець.
До того ж, якщо використовувати миючі засоби, можна пошкодити гумові ущільнювачі на вікнах, через що їх зрештою доведеться міняти. Саме тому більшість виробників вікон категорично проти подібного лайфхаку для боротьби із конденсатом.
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...
Дехто заморожує хліб перед вживанням. Дізнавшись причину, ви, ймовірно, також візьмете цю звичку на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Справа в тому, що після заморожування в хлібі збільшується вміст клітковини порівняно зі свіж...