Мало хто назве миття підлоги своєю улюбленою справою - скоріше, необхідним злом. Однак завдання може стати простішим, якщо ви знаєте, що додати у воду, щоб підлога була чистою. Можна використовувати засіб для миття підлоги або ж створити його самим, передають Патріоти України.
Якщо не знаєте, що додати в воду для миття підлоги для дезінфекції, то відповідь на вашій полиці - можна використовувати оцет або нашатирний спирт.
Для оцтового розчину розведіть в 5 л води 250 г оцту. Це вб'є мікроби на всіх поверхнях, які ви вимиєте цим засобом. Також можна зробити спиртовий розчин. На відро вам знадобиться 50 мл нашатирю. Будьте обережні: більше нічого в розчин не додавайте, не вдихайте пари і провітріть приміщення. Це не тільки ефективно очистить поверхню, але і попередить появу тарганів.
Якщо ви хочете наповнити своє житло прекрасними ароматами, то можна скористатися ефірними маслами. Виберіть будь-який аромат, який вам подобається, і додайте на п'ятилітрове відро 35 крапель олії. В цьому випадку краще поставити менше, ніж більше - інакше доведеться провітрювати будинок.
Також можна поєднати приємне з корисним і помити підлоги ароматизованим розчином. Готується він так:
Компонувати можна будь-які масла, аби вони добре поєднувалися і подобалися вам.
Якщо не знаєте, чим замінити засіб для миття підлоги, то просто візьміть кондиціонер для білизни. Додайте невелику кількість цієї рідини в воду (регулюйте на свій розсуд) і сміливо мийте підлогу. На оброблені таким розчином поверхні пил буде сідати повільніше. Цим засобом можна не тільки мити підлогу, але і протирати меблі, підвіконня.
Щоб ефективно і без розводів очистити підлогу, на 10 л води візьміть 1 склянку соди і ретельно перемішайте. Це засіб дозволить прибрати будь-які плями.
Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...
Ранньою весною потрібно підживлювати вишню, щоб пізніше отримати великий урожай. Чим підживити вишню навесні — читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Найчастіше вишню підживлюють восени, але якщо ви цього не зробили, не варто засмучува...