Навіщо досвідчені господині додають дрібку соди в квасолю - трюк, який всіх здивує

Квасоля обов'язково має бути у раціоні кожної людини, адже вона є джерелом вітаміну С та вітамінів групи В. Окрім того, квасоля багата на залізо, йод, мідь, цинк, фосфор, калій, кальцій тощо. Саме тому важливо споживати страви з цією бобовою культурою, передають Патріоти України

Проте досить часто господині не хочуть гаяти час на приготування страв із квасолі, адже вона потребує довгого замочування, а потім ще 1,5-2 години вариться. Проте є дуже цікавий спосіб, який допоможе набагато скоротити процес приготування квасолі.

Як замочувати квасолю?

Якщо ви забули замочити квасолю звечора, не біда! Відтепер вам не доведеться цього робити, адже ми знаємо неймовірний секрет, за допомогою якого квасоля набухне всього за дві години.

Як відомо, квасоля має щільну шкірку, яку потрібно розм'якшити. Це потрібно для того, аби квасоля якнайшвидше увібрала вологу. Прискорити цей процес нам допоможе окріп. Просто замочіть вашу квасолю у окропі у співвідношенні 1:4.

Тепер до квасолі потрібно додати секретний інгредієнт – соду. Саме сода допомагає додатково розм'якшити щільну шкірку квасолі, зруйнувавши мікротріщинки на ній. Пропорція соди невелика – 1/4 чайної ложки.

Саме ця хитрість заощадить процес замочування квасолі в рази! Тепер вам не доведеться чекати цілих 10 годин, доки квасоля набухне. Всього за дві години ви отримаєте готову квасолю, яку вже можна варити. Пам'ятайте, що після замочування воду потрібно злити, а квасолю – ретельно вимити.

Чи потрібно солити квасолю під час варіння?

Після того як квасолю вимочили, можна братися до її подальшого приготування. Проте у багатьох господинь може виникнути питання, коли потрібно солити квасолю при варінні. Відповідь на це питання досить проста. Якщо ви хочете отримати розварену квасолю, то посоліть її наприкінці варіння. Якщо ж ви хочете, щоб квасоля не розварилася, то потрібно посолити її на початку варіння.

Зберете не одне відро урожаю! Чим підживити вишню навесні, щоб отримати багато плодів

вівторок, 21 березень 2023, 18:44

Ранньою весною потрібно підживлювати вишню, щоб пізніше отримати великий урожай. Чим удобрити вишню навесні - читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Найчастіше вишню удобрюють восени, але якщо ви цього не зробили, не варто засмучуватис...

Психологічний тест у картинці: Перша побачена фігура розповість, чого вам потрібно позбутися

вівторок, 21 березень 2023, 18:12

Швидкий тест у картинці розповість, від чого вам потрібно терміново позбавитися. Саме ця річ заважає отримати бажаного. Подивіться на картинку і читайте опис того, що ви побачили першим, передають Патріоти України. У вашому житті є люди, які нахабно ва...