Стрес, тривоги та напруження супроводжують нас щодня. Важливо вміти відволікатися від щоденних турбот, щоб мінімізувати шкідливий вплив стресу на здоров’я. Нещодавно дослідники виявили, що є певний час доби, у який більшість людей відчувають максимальний рівень пригнічення та напруги, передають Патріоти України.
Опитування показало, що підготовка до поїздки на роботу та збирання дітей до школи робить ранок найбільш напруженим часом дня. Деталі розповіло видання Daily Mail.
Стресовий час доби
Дослідники запитали тисячі дорослих, коли вони відчувають найбільший стрес протягом дня, і 51% респондентів зізналися, що вони часто відчувають тривожність з того моменту, як встають з ліжка.
8:15 ранку – найбільш стресовий час доби, визначили вчені.
Респонденти заявили, що вони, як правило, втрачають 20 хвилин і 28 секунд на несподівані ускладнення протягом цього часу, тож їм не вдається бути зібраними та пунктуальними.
Отримані дані доволі тривожні, адже лікарі попереджають, що стрес, нервозність або виснаження можуть збільшити ризик розвитку деменції та інших неврологічних хвороб.
Серед звичайних ранкових турбот респонденти назвали недосипання, пошук ключів, шкарпеток чи інших важливих речей, непередбачуваність дитячих емоцій, що нерідко перетворюють навіть добре спланований ранковий розпорядок у хаос.
Важливі поради
Дослідники дали п’ять порад, які допоможуть зменшити стрес, пов’язаний з ранковими заняттям.
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...