При покупці уживаної машини дуже важливо дізнатися реальний кілометраж пробігу автомобіля, але якщо авто дуже старе, то показники одометра напевно обнулялися, зазначають Патріоти України.
Як йдеться в статті порталу "Авто 24", для кожної моделі автомобіля відомі цифри пробігу, при яких наступають характерні прояви зносу. Таким чином, показники реального пробігу можна шукати в таких місцях:
Електронна пам'ять
Автовласники вже давно вміють зміняти показання одометра, але практично завжди в пам'яті електронних блоків можна знайти реальний кілометраж.
Вид інтер'єру
До 100-150 тис. км пробігу матеріали обробки можуть зберегти первинний вигляд, але вже через 50-70 тис. км з'являються потертості на педалях, а близько 200 тис. км стане явним знос тканини водійського крісла.
Що стосується керма, то воно облазить не раніше 150 тис. км пробігу.
Знос двигуна
Якщо з вихлопної труби йде дим з відтінком синього або чорного кольору, то це ознака зносу деталей поршневої групи. Але нечесні перекупники вміють тимчасово маскувати це.
Стан ходової
Заводські сайлент-блоки і кульові опори можуть зберігатися в порядку до 60-80 тис. км, але все залежить від умов експлуатації і моделі авто.
Амортизатори
Ці деталі не завжди рентабельно змінювати перед продажем, з цієї причини не пошкодуйте грошей на їх перевірку на спеціальному стенді. Рішення про стан автомобіля краще приймати після спілкування з досвідченим експертом. Тим більше не варто відмовлятися або погоджуватися на покупку на основі одного підозрілого моменту.
Відомий український кулінар Євген Клопотенко пропонує вам приготувати приголомшливо-ніжний паштет з яловичої печінки. Він відмінно підійде в якості сніданку зі свіжим хлібом, передають Патріоти України. "Обожнюю паштети і все, що з ними пов'язано. Тому...
Класичний глінтвейн. Інгредієнти: пляшка червоного сухого вина (1 шт.), апельсин (1 шт.), гвоздика (6 шт.), кориця (1 щіпка), аніс (1 щіпка), мускатний горіх (1 щіпка), імбир мелений (1 щіпка), мед або цукор (2-3 ст. л.), вода (100 мл). Глінтвейн з біл...