Не кидайте їх у раковину! Названо речі, які найбільше забивають каналізацію

Часом навіть незначне засмічення каналізації досить складно усунути. Тому краще уникати закупорення труб, а для цього варто знати, які речі ніколи не можна кидати в раковину, передають Патріоти України.

Глиняні маски для обличчя

Вони можуть спричинити достатньо серйозної шкоди вашій каналізації. Коли залишки стікають по трубам, це може спричинити справжній хаос, особливо, якщо ви вже змивали в раковину інші продукти, які залишилися в трубах. Тому краще змити глиняну маску з обличчя за допомогою вологої серветки, а потім просто сполоснути шкіру.

Кавова гуща

Хоча з першого погляду може здатися, що цей продукт є цілком безпечним для каналізації, однак кавову гущу краще не зливати в раковину. Вона може спричиняти суттєве засмічення і закупорки, з якими дуже важко впоратися. Тому перед тим як вимивати кавоварку в раковині, обов'язково викиньте всю гущу в смітник.

Будь-яка олія

Олія твердне під час охолодження, а це означає, що вона може спричинити серйозні проблеми з каналізацією, якщо виливати цей продукт у раковину часто. Експерти стверджують, що це стосується не лише олії, яку ми використовуємо в кулінарії, але й косметичної.

Мед

З часом мед також кристалізується і стає твердим. Тому дуже важливо не допускати, щоб цей продукт потрапляв у каналізацію чи труби. Там він може роками накопичуватися і спричинити дуже великі проблеми.

Сода

Може здатися дивним, адже сода часто використовується як натуральний засіб для прибирання в оселі, чищення різноманітних поверхонь. Але вона може спричинити певні незручності. Більше того, сода є природним абразивом, а тому з часом може пошкодити труби.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...