Не робіть так! Що не можна додавати в каву - це зіпсує напій

Для того, щоб урізноманітнити смак кави, у неї додають безліч різноманітних компонентів. Це може бути зефір, спеції, молочні продукти, передають Патріоти України

Але далеко не всі вони роблять напій кращим і смачнішим. Тому редакція FoodOboz розповість, що не варто додавати в каву.

Шоколад з маршмеллоу

Такі компоненти забирають весь насичений кавовий аромат. Оригінальний смак кави також втрачається.

Сиропи та ароматизатори

Такі доповнення є дуже шкідливими, адже вони містять велику кількість цукру. Також, зазвичай, вони штучні і не містять натуральних компонентів.

Вершки тривалого зберіганн

Такий продукт зберігається довго через те, що в ньому багато консервантів та штучних добавок. Тому ці вершки точно зіпсують напій.

Цукор та мед

Усі ці компоненти роблять каву дуже калорійною, тому є ризик набрати зайву вагу. Мед просто насичує каву фруктозою, і після вживання такого напою одразу хочеться їсти.

Молоко

Виявляється, навіть кавою з таким доповненням захоплюватись не варто. Чашка кави з молоком виводить з організму 2-3 г кальцію. Досить жирне молоко або вершки можна додавати у каву без кофеїну.

Алкоголь

Кава певною мірою діє на серцево-судинну систему. Тому якщо ще й додати у напій віскі або коньяк – вас очікує сильний головний біль. Також, перенавантажується печінка.

Які продукти можна додати у каву

Це можуть бути цукрозамінники без фруктози, нежирні вершки. Молоко соєве, вівсяне чи кокосове. Зі спецій: кориця, кардамон, перець. Дуже вдало поєднується з кавою лимон.

Оберіть сову на картинці - і дізнайтеся, наскільки ви чесна та добра людина

субота, 25 березень 2023, 9:10

Оберіть інтуїтивно символ та читайте пояснення про те, наскільки ви чесна та добра людина, передають Патріоти України. Ви любите слухати свій внутрішній голос. Ви чутливі, рефлексивні та заглиблені в себе. Ви зазвичай аналізуєте кожну ситуацію перед ти...

Полуниці буде більше в п’ять разів - вистачить одного підживлення!

субота, 25 березень 2023, 8:42

Є багато способів підживити полуницю. Починати радять вже у березні, коли плюсова температура триматиметься мінімум тиждень, а вночі на ґрунті не буде заморозків, передають Патріоти України. Після зими рослинам потрібен азот, тож можна використати міне...