Овочі - корисна зелень та їстівні плоди, які не лише приємні на смак, а й збагачують наш раціон, передають Патріоти України.
У процесі їх приготування частина поживних речовин втрачається, якщо були допущені помилки при готуванні. Деякі правила не варто ігнорувати, якщо хочете вживати корисні продукти.
Виливання води для варіння
Ніколи не виливайте воду, в якій варилися овочі. Якщо ви так продовжуєте робити, це буде вашою головною помилкою.
У процесі приготування вітаміни групи В і С переходять у воду. Така вода чудово підходить для приготування соусу чи супу, а також тушкованих страв.
Час варіння
Овочі будуть правильно приготовані, враховуючи час, необхідний для їх варіння.
Якщо покласти в каструлю всі овочі відразу, можна отримати в’язку кашу. Частина овочів розвариться, інші залишаться сирими.
Спочатку покладіть у каструлю твердіші овочі: цвітну капусту, броколі, моркву або кольрабі.
Тепло та овочі
Овочі не можна готувати довго за високої температури, інакше вони можуть втратити свої вітаміни та мікроелементи.
Варіння вважають найгіршим способом приготування овочів. Найкраще готувати на пару або тушкувати.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Роками кефір вважався мало не панацеєю від багатьох проблем зі здоров'ям та надійним помічником у схудненні. Особливо міцно вкорінився в свідомості багатьох міф про чудодійну силу кефіру, випитого на ніч. В який головний міф про кефір вірять чимало з н...