Не те, чим здається: Косметолог розкрила вражаючу правду про натуральну косметику

Коли в магазині ви бачите зелений значок натуральної косметики, то це явно викликає довіру до її складу "без хімії". Виникає бажання купити, передають Патріоти України.

Чи дійсно натуральна косметика більш корисна і безпечна, ніж засоби з хімічним складом? А може це просто ідеальний інструмент для продажів і такі засоби не краще звичайних баночок з компонентами промислового виробництва?

Косметолог Тетяна Моторіна на сторінці в Instagram допомогла розібратися в цьому питанні.

Ніяких чітких критеріїв терміна "натуральна косметика" на законодавчому рівні на даний момент не існує, тому це привабливе словосполучення може використовувати практично будь-який косметичний бренд, засоби якого містять хоча б один натуральний компонент.

Так що нерідко позначка "натуральна косметика" - це всього лише успішний і безпрограшний маркетинговий хід.

Будь-яка косметика, яка стоїть на полицях в магазині, не може бути 100% натуральною за визначенням, інакше такі засоби могли б зберігатися тільки в холодильнику і лише кілька днів. Звичайно, косметика промислового виробництва містить різні синтетичні емульгатори, загусники і консерванти.

Багато що з того, що ми звикли вважати хімією, отримано з природних компонентів. Але тут виробники йдуть на хитрощі і пишуть в дужках назву натурального інгредієнта замість хімічного.

Наприклад, саліцилова кислота, яку часто додають в засоби для проблемної шкіри. Вперше її добули з кори верби, і тепер виробнику ніщо не заважає стверджувати, що його засіб для очищення і підсушування шкіри містить екстракт верби.

Та ж історія з лаурилсульфатом амонію. Виробник ненатуральної косметики напише хімічну назву, а виробник натурпродукту хитро вкаже: "отримано з олії кокоса". Іноді досить зеленої упаковки або зображення дерева, листочка або крапельки, щоб ви прийняли абсолютно звичайний склад за натуральний.

Хіти тижня. Не проростатиме, не стане м'якою і в'ялою: Найкращий спосіб зберігання картоплі у квартирі, щоб "другий хліб" довго не псувався

понеділок, 17 січень 2022, 21:00

Існує відмінний спосіб зберігати картоплю в квартирі, щоб овоч довго не псувався. Це дозволить зробити запаси коренеплодів на довгий час, зазначають Патріоти України. Зберігати картоплю в домашніх умовах слід у темному прохолодному місці. Це може бути ...

Не робіть так! Цю грубу помилку при варінні яєць допускають майже всі

понеділок, 17 січень 2022, 17:29

Здавалося, що може бути простіше варених яєць? Але і тут є свої тонкощі і нюанси, не враховуючи які можна зіпсувати навіть таку нехитру страву. Як не можна варити яйця, а як робити це правильно - читайте нижче в нашому матеріалі Styler. Про це пише Mam...