Однією з найпопулярніших домашніх рослин є грошове дерево. Втім, ви навіть не підозрюєте, який шкідник оселився у вашому будинку. УНІАН розкаже, чому грошове дерево називать тихим убивцею, передають Патріоти України.
Грошове дерево - це сукулент крассула. Він налічує понад дві сотні видів, але найчастіше в оселях українців зростає крассула овальна. Але з часом власники грошового дерева помітили, що відбувається в будинках, де є грошове дерево.
Грошове дерево часто називають "тихим вбивцею", і це не просто містична назва. Річ у тім, що крассула - отруйна рослина. У листях грошового дерева міститься миш'як - одна з найсильніших натуральних отрут.
Якщо дорослі ще можуть контролювати свої контакти з цією рослиною, то для дітей і домашніх тварин така взаємодія може закінчитися отруєнням.
Розрізняють основні симптоми отруєння грошовим деревом. Серед них блювота, запаморочення, діарея, спрага, втрата свідомості, проблеми з координацією рухів, різкі болі у животі. Самолікування у цьомму випадку не допоможе. Мерщій звертайтеся до лікаря.
Щоб уникнути негативного впливу цієї рослини, варто пам'ятати, де не можна тримати грошове дерево. Отруєння крассулою може бути пасивним, коли отрута вражає організм маленькими дозами. Ви можете відчувати легке запаморочення чи погіршення апетиту. Не вирощуйте цю рослину у приміщенні, де проводите багато часу.
Відповідь на запитання, чи можна тримати грошове дерево в спальні чи на кухні, очевидна - ні. У спальні вона шкодитиме вам поступово, а на кухні - може призвести до гострого отруєння.
Якщо ж ви не можете відмовитися від цієї рослини вдома за якихось причин, дотримуйтеся правил догляду за нею:
Впевнені, що деякі факти про грошове дерево здивували вас. Однак, тепер ви точно знаєте про усі ризики та шляхи їхнього запобігання.
Гаряча чашка чаю може не лише створити відчуття спокою, а й реально знизити рівень тривожності завдяки активним сполукам у його складі. Хоча люди використовують чай для заспокоєння століттями, наука лише зараз підтверджує його вплив на психічне здоров’...
Приготування домашньої випічки – це справжнє мистецтво, яке вимагає уваги до деталей та дотримання певних правил. Однак, навіть досвідчені господині іноді стикаються з проблемою, коли булочки чи пироги виходять сухими та крихкими, передають Патріоти Ук...