Ніколи не зберігайте так хліб! Зачерствіє у шість разів швидше

Термін придатності товарів залежить від низки чинників, найважливіший момент - умови зберігання. При правильних діях продукти довше залишатимуться свіжими. І якщо багато які з них варто прибрати в холодильник, то зберігати інші продукти харчування, а саме хліб, слід інакше, передають Патріоти України.

Ми часто купуємо хліб, більшість вживає його щодня, тому дуже важливо зберігати його в оптимальному стані. Про нюанси при зберіганні хліба розповідає видання Express.

Тож як зберегти хліб дивовижно м’яким і свіжим, щоб він не почав черствіти і покриватися пліснявою? По-перше, не варто зберігати хліб у холодильнику. Випічку краще помістити у шафу. Якщо покласти хліб у холодильник, він черствіє приблизно в шість разів швидше. На цей процес впливає низька температура. При кімнатній температурі очерствіння не настане так швидко.

По-друге, для більш тривалого зберігання ви можете скористатися простим лайфхаком. Заморожування хліба – ще один варіант збереження цього популярного продукту харчування. Важливий нюанс: перед нарізкою хліб повинен повністю охолонути, щоб він не став сирим або запліснявілим. Нарізка заздалегідь полегшить вам життя в майбутньому, тому що вам не доведеться витрачати час на розморожування всього буханця.

Можна загорнути буханець у харчову плівку, а потім знову у фольгу або папір для заморожування. З’їсти хліб потрібно протягом шести місяців після заморозки. До речі, розморозити випічку можна в тостері або просто залишивши на полиці на ніч.

Перевірте валізи! Названо річ, яку туристи найчастіше забувають взяти в подорож

п’ятниця, 4 квітень 2025, 10:56

Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...

Накличете біду! В який день тижня не можна позичати гроші - це варто знати всім

п’ятниця, 4 квітень 2025, 10:45

Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...