До початку 90-х основним матеріалом для виготовлення рукавичок був латекс. Але у зв'язку з поширенням ВІЛ-інфекції медикам бракувало одноразових захисних засобів. Латексні моделі виготовляються з натурального каучуку, який виходить з соку вічнозеленого дерева Гевеї бразильської з додаванням цілого ряду додаткових інгредієнтів – прискорювачів, стабілізаторів, поверхнево-активних речовин, наповнювачів.
Через деякий час на ринку з'явилися одноразові нітрилові рукавички, які відповідали всім поставленим вимогам. Як тільки було дозволено їхнє застосування насамперед у медичній сфері (виняток – хірургія), цілий ряд компаній розпочали виробництво. Такі моделі стали використовувати під час косметичних процедур (пілінг, нанесення масок, очищення шкіри), в процесі приготування їжі, а також при виконанні прибирання та для санітарної обробки різних приміщень і поверхонь.
Купити нітрилові рукавички можна в мультирегіональному інтернет-магазині MAKEUP makeup.com.ua/categorys/1092661/. Представлені моделі стійкі до впливу різних хімічних речовин, добре переносять високі температури, забезпечують необхідну тактильну чутливість під час роботи.
Виробництво передбачає виконання кількох етапів:
Окремі зразки з кожної партії проходять тест на рівень проникності.
Нітрил отримується шляхом емульсійної полімеризації бутадієну й акрилонітрилу. Саме ці речовини забезпечують високу еластичність, стійкість до пошкоджень, а також до впливу хімічних речовин. Отриманий матеріал абсолютно безпечний, повністю повторює форму руки, гіпоалергенний, не викликає пітливості, сухості та відчуття стягнутості.
Запропоновані вироби в залежності від особливостей виконання та призначення поділяються на три основні групи:
Нітрилові рукавички є зручним, безпечним, практичним варіантом, який відрізняється високою міцністю, еластичністю й великим спектром можливостей.
Сир – це популярний продукт харчування, який можна знайти в багатьох продуктових магазинах, будь то чеддер, брі чи моцарела. Хоча всі вони різні, правильне зберігання допоможе їм зберігатися набагато довше, передають Патріоти України.. Експерти з відхо...
Християни східного обряду 22 травня за новим стилем (4 червня за старим) вшановує пам'ять мученика Василіска і сербського князя Іоанна Володимира. За юліанським календарем цього дня згадували святителя Миколая Чудотворця, а свято сьогодні називали Мико...