Огородникам на замітку! "Урожайний бум" редиски - секрети вирощування

Організм кожного українця після зими та стресу потребує корисних вітамінів, свіжих овочів та зелені. Чудово поповнить запаси редиска. А щоб врожай був гарним, потрібно не забувати про головні правила вирощування, передають Патріоти України.

— Редиска — досить холодостійка рослина, вона без втрат витримує нічні заморозки до мінус 5−6 градусів, але при низьких денних температурах (до +8°С) паростки будуть з'являтися довго, — каже городниця Валентина Поймало. — Редиска любить родючий ґрунт. Тому перед тим, як сіяти, потрібно вибрати вдалу ділянку та підготувати землю. Враховуючи хорошу чутливість коренеплодів на органічні добрива, грядку для редиски краще готувати з осені. Для цього у землю вносять компост і перекопують сантиметрів на тридцять. При вирощуванні редиски в плівковій теплиці або парнику її частіше висівають без попередньої підготовки насіння. Між борозенками дотримуються відстані приблизно на ширину долоні, а закладають насіння двосантиметровим шаром землі. Після появи паростків посіви бажано прорідити, залишаючи між сусідніми кущами 3−5 см.

Рослина полив любить, це точно. Вологий ґрунт сприяє успішному формуванню соковитого коренеплоду. Тому й сіяти насіння необхідно у политі борозенки, та подальший догляд полягає в регулярних щедрих поливах. При правильній підготовці грядок і плідного ґрунту редисці не потрібне додаткове внесення добрив. Для її короткого вегетаційного періоду буде достатньо наявного харчування.

За словами городниці, кращі сорти для посіву редиски: 18-денка, Спека, Французький сніданок, Кармен, Октава, Червоний гігант. Шкідниками редиски є хрестоцвіті блішки. Екологічні методи боротьби з ними: тютюновий пил або свіжий дерев’яний попіл. Посипте ним сходи редиски.

Це допоможе схуднути! ТОП-10 продуктів з високим вмістом білка

субота, 23 листопад 2024, 13:00

Для ефективного схуднення важливо вибрати дієту, яка не тільки зменшує вагу, але й підтримує відчуття ситості. Включення білка в раціон допомагає наростити м’язову масу, що сприяє спалюванню більше калорій, а також знижує голод, допомагаючи дочекатись ...

Рятують від апатії! Названо продукти, які покращать настрій та зміцнять імунітет

субота, 23 листопад 2024, 12:30

Правильна їжа може стати потужною зброєю проти апатії. Продукти, багаті на вітаміни, антиоксиданти та корисні жири, допомагають підтримати енергію, покращити настрій та зміцнити імунітет, передають Патріоти України з посиланням на РБК. Що таке апатія. ...