Огродникам на замітку: Коли сіяти помідори на розсаду, щоб зібрати багатий урожай

Помідори - одна з найпопулярніших овочевих культур, вирощуваних способом розсади. Тут дуже важливо вгадати, коли саме висівати томати, щоб не запізнитися або не допустити переростання саджанців перед пересадкою в теплиці, парники або відкритий ґрунт, передають Патріоти України.

Багато що залежить від сорту і клімату

Як пише Kvitkainfo, при виборі часу посіву потрібно орієнтуватися на:

  • кліматичні умови регіону,
  • скоростиглість обраного сорту,
  • місце посадки.

Дати посадки

Садити помідори на розсаду потрібно починати в останні дні лютого або на початку березня і до кінця квітня. Багато що залежить від сорту: як правило, терміни посіву вказуються виробником на упаковці. Якщо ви будете садити розсаду у відкритий ґрунт, а не в теплицю, насіння слід сіяти трохи пізніше - в середині березня.

В цілому від часу висіву насіння до висадки проходить 52-58 днів, тому в залежності від цього терміну і прогнозу погоди (готовності ґрунту) можна планувати точну дату. Треба знати, що переросла розсада також буде слабкою, тому сіяти насіння помідорів занадто рано недобре.

Кілька важливих порад

Щоб розсада була здоровою і потужною, створіть для неї велику кількість світла і оптимальну температуру. Деякі рекомендують обприскувати кущі кілька разів на день водою, хоча помідори не дуже люблять повітряну вологу. Але з урахуванням сухості в квартирах іноді це робити потрібно. А краще поставити зволожувач повітря.

Як позбутися харчової молі на кухні: ТОП-5 простих, але ефективних кроків

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:20

Кожна господиня хоча б раз в житті зіштовхувалась з коричнево-сірими метеликами, які вилітали з шкафу на кухні. Це харчова міль. Її личинки і яйця можуть знаходитися в борошні або крупі, передають Патріоти України. Харчова міль — саме так називають де...

Огородникам на замітку! Тільки без фанатизму: Чому потрібно видаляти нижнє листя у томатів

четвер, 26 травень 2022, 18:42

Городникам, які займаються вирощуванням помідорів, радять не тільки підгодовувати розсаду після висадки в ґрунт, а й уважно стежити за тим, щоб повітря вільно циркулювало між стеблами у нижній частині куща, передають Патріоти України. Для цього, як пиш...