Накопичення конденсату на вікнах загострює проблему з пліснявою в будинку. Однак обидві неприємності не будуть страшні, якщо користуватися осушувачем повітря, точніше його саморобною альтернативою. Зробити осушувач можна своїми руками, пише Mirror. Так ви точно зумієте запобігти і конденсату, і плісняві в оселі, передають Патріоти України.
Якщо у вашому будинку підвищена вологість та неефективна система вентиляції, варто використати додаткові інструменти. Осушувач повітря може обійтися дорого, але є спосіб заощадити, зробивши його самостійно.
Слід наповнити банку силікагелем, закрити її перфорованою кришкою — ви можете зробити це, проткнувши кришку викруткою — залишити ємність біля вікна. Змінюйте гель кожні два тижні, щоб результат був найкращим. Альтернативою для наповнення стане деревне вугілля, оскільки речовина поглинає вологу з повітря.
Зазначимо, що силікагель — це вологопоглинач, добре всім знайомий. Саме цей матеріал кладуть у невеликі пакетики в упаковку з новими предметами одягу, взуття й аксесуарами.
Взимку волосся потребує особливого догляду. І на це є кілька причин. По-перше, ми носимо шапки. По-друге, на волосся впливає низька температура повітря. По-третє, загалом у холодну пору року наш організм отримує менше вітамінів. Як доглядати за волосся...
Міжнародна виставка споживчої електроніки (СES) у США традиційно задає тренди в побутовій техніці на весь рік, і в 2025-му вона піднесла багато сюрпризів. Сайт Tom's Guide у своїй статті оцінив найприкметніші тенденції у сфері телевізорів і передбачив,...