На перший погляд згущене молоко - абсолютно зайвий компонент у тісті. Адже для надання солодкого смаку досить просто додати більше цукру. Та й консистенція тіста регулюється іншими інгредієнтами, передають Патріоти України.
Однак у старих рецептах згадується про необхідність додавання згущеного молока. Багато господинь продовжують дотримуватися цієї рекомендації досі.
Тісто з додаванням цього продукту виходить ніжним і з цікавим «м’яким» смаком, якого не можна досягти за допомогою цукру.
Крім того, спрощується згортання бісквіту “в рулет”. В результаті воно стає дуже придатним для приготування бісквітів із різними начинками.
Процес приготування страви значно пришвидшується та спрощується. Також досвідчені кулінари згадують про рівне «підняття» тіста в духовці.
Із такої заготовки можна приготувати й іншу солодку випічку. Наприклад, торти та тістечка.
А ось використовувати таке тісто для приготування піци, як і будь-якої іншої несолодкої випічки, звісно що не варто.
Спочатку в сковорідці або каструлі потрібно розтопити 100 г вершкового масла.
В іншій ємності потрібно змішати 400 грамів згущеного молока (одна банка) і два збиті курячі яйця. У цю суміш потрібно додати щіпку ваніліну.
Далі слід «з’єднати» розтоплене вершкове масло із молочно-яєчною сумішшю.
У «коктейль», що вийшов, потрібно додати склянку просіяного борошна і чайну ложку розпушувача.
Вийде досить рідке тісто, яке потрібно розподілити по деку і відправити до духовки на 15-20 хвилин.
Більшість педіатрів України та й інших пострадянських країн при будь-якій нагоді та натяку на послаблення стільцю одразу прописують просто "чудо-засіб" під назвою Ніфуроксазид. Він відомий також і під іншими торговими назвами Ентерофуріл, Эксефурил, Ст...
У котлети майже завжди додаються овочі. І річ тут не в економії - рослинні компоненти додають страві соковитості та м’якості. Найчастіше для цього використовують цибулю. Але дуже важливим є дотримання пропорцій - якщо переборщити з цим компонентом, кот...