Котлети є досить популярною стравою, яку полюбляють майже всі. М’ясні котлети часто подають як повсякденну страву, так і святкову, передають Патріоти України.
Приготувати їх досить просто, але для того, щоб досягти соковитості і збалансованого смаку, потрібно знати кілька дуже важливих секретів.
Обов’язково потрібно дотримуватися пропорцій. Якщо переборщити хоча б з одним інгредієнтом, то котлети можуть бути сухими, жорсткими, ламатися та інше. На кілограм фаршу можна додати всього 2 яйця та середній шматочок хліба.
Щоб фарш був смачним, потрібно змішати свинину та яловичину, причому яловичини має бути на 20% більше.
Соковитості котлетам надають такі інгредієнти: подрібнені овочі, вимочений хліб, вершкове масло. Найчастіше хліб вимочують у молоці. Більше підходить м’якуш, скоринку краще не використовувати. Цибуля, кабачок, капуста – овочі, які надають котлетам соковитість.
Фарш обов’язково потрібно відбити. Це дозволяє інгредієнтам краще змішатись. Він буде дуже ніжним та однорідним.
Дуже важливо дати фаршу настоятися. Для цього його необхідно прибрати в холодильник на півгодини. За цей час усі продукти добре просочаться, тому котлети будуть однорідними та дуже смачними.
Не варто забувати про паніровку. Вона може бути різноманітною, найчастіше для панірування використовують сухарі чи борошно. Панірування дозволяє створити під час обсмажування котлет хрумку скоринку, завдяки якій збережеться соковитість і з’явиться апетитний рум’янець.
Спеції відіграють найважливішу роль. Дуже важливо дотримуватися пропорцій не тільки всіх інгредієнтів, а й спецій. Багато хто не надає цьому значення і додає «на око», що є дуже серйозною помилкою. Особливо важливо додавати правильну кількість солі, оскільки вона є підсилювачем смаку і допомагає решті інгредієнтів повністю розкритися.
Викладати сформовані котлети потрібно на добре розігріту сковороду. Це дозволить уникнути прилипання фаршу до поверхні.
Котлети потрібно добре обсмажити з обох боків на сильному вогні, а потім зменшити його і далі готувати на помірному вогні. Корочка, що утворилась, дозволить котлетам залишитися соковитими.
Таку страву, як котлети, можна подавати практично з будь-яким гарніром.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...