Петрушка і лимон - позбавляємо організм від надлишків солі

Нерідко солі починають накопичуватися в організмі і викликати хвороби нирок, печінки і суглобів. На жаль, вони помічаються досить пізно, тому варто подбати про своє здоров’я заздалегідь, передають Патріоти України.

В якості профілактики захворювань, викликаних накопиченням солей в організмі, і лікування їх на ранніх стадіях ефективно використовувати тандем лимона і петрушки.

Що викликає накопичення солей в організмі?

Причин виникнення такої проблеми може бути безліч, але найпоширенішими є:

  • порушення метаболізму;
  • сидяча робота, дефіцит фізичної активності;
  • шкідлива їжа;
  • вроджені хвороби.

Як же лимон і петрушка діють на організм?

Лимон славиться концентрацією вітамінів С і Р, які зміцнюють судини, виводять з організму шкідливі речовини і допомагають в очищенні нирок від солі. Натрій і калій, що входять в багатство елементів лимона, також сприятливо впливають на роботу нирок. Тому не дивно, що нерідко рекомендують використовувати сік лимона замість солі.

Петрушка же в свою чергу володіє антиоксидантними властивостями, необхідними для омолодження і регенерації клітин нирок, а її сечогінні властивості допомагають їм швидше очищатися. Насиченість мінералами сприяють правильному функціонуванню нирок, виведенню токсинів і жиру. Бета-каротин, вітамін С і хлорофіл – ці елементи петрушки сприяють підвищенню імунітету, профілактики інфекційних захворювань і виникнення пухлин.

Симбіоз цих двох потужних інгредієнтів – ідеальне поєднання для допомоги своєму організму в дбайливому і неагресивному очищенні від солі.

Рецепт:

  • лимон – 250 г;
  • корінь петрушки – 250 г;
  • листочки петрушки – 150 г;
  • теплий мед – 300 г.

Сирий лимон необхідно подрібнити в м’ясорубці разом з коренем петрушки, потім додати перемелені листочки з трохи підігрітим медом. Добре перемішати.

Застосування:

1 чайна ложка 3 рази на день.

Попередження: Перед вживанням потрібно відвідати УЗД, щоб виключити наявність великих каменів в нирках.

Не забувайте, самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я. Перш ніж застосовувати цей метод на практиці, проконсультуйтеся з лікарем.

А ви це знали? Чому досвідчені городники саджають редиску тільки восени

п’ятниця, 22 листопад 2024, 13:00

Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...

А ви це знали? Кому не можна їсти буряк

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:27

Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...