Якщо ви знаходитесь в пошуках цікавої холодної закуски на святковий стіл, то помідори по-вірменськи подарує просто феєрію смаків. Все що вам потрібно - трохи часу і побільше приправ.
Вибираючи помідори, візьміть приблизно однакові за розміром і бажано з товстою шкіркою. Використовувати трави можливо будь-які, але найкраще для закуски підходять базилік, петрушка, кріп та кінза.
Далі готується розсіл. До каструлі додаємо воду, сіль і лавровий лист. Якщо вибрали не дуже солодкі помідори, то ще можна додати чайну ложку цукру. Коли розсіл закипів, варіть його ще до 3-ьох хвилин і знімайте з вогню. Перед заливанням його потрібно охолодити до кімнатної температури.
Далі черга овочів. У помідорів видаляємо хвостики, миємо разом з перцем і просушуємо. З часника знімаємо шкірку, а зелень і часник промиваємо.
Всю зелень наріжте дрібно. Часник в прес, а перець подрібніть досить невеликими шматочками і перемішайте.
Помідори розріжте хрест на хрест трохи відступивши від нижньої частини.
Нафаршируйте помідори ароматною начинкою із трав та часнику та складіть у відповідний за розміром контейнер або каструлю. Можна додати 2-3 лаврових листка між ними.
Розсіл кімнатної температури заливаємо до повного покриття помідорів, накриваємо спочатку помідори невеликою тарілкою, щоб вони не вспливали, а потім більшою кришкою зверху і залишаємо на 3 дні.
Все, через три дні можна використовувати, як закуску для м’яса, картоплі та багатьох інших страв.
Супи є важливою частиною раціону харчування, їх особливо приємно вживати прохолодним весняним днем. Однак навіть досвідчені господині часто готують перші страви неправильно, що суттєво псує їхній смак, передають Патріоти України. 1.Неправильний вибір п...
Сніданок – це важлива частина дня, яка допомагає відновити рівень енергії після ночі та забезпечує організм необхідними поживними речовинами. Для здорового старту обирайте продукти, багаті вітамінами, мінералами та антиоксидантами, які підтримують фізи...