Пластикові контейнери для їжі будуть як нові: Як швидко і легко відмити жир

Пластикові контейнери для їжі видаються дуже зручним рішенням, адже вони легкі та добре зберігають продукти та готові страви. Але з часом всередині такої ємності може з’являтись жовтий наліт. Це жир, який накопичується у порах та мікроподряпинах пластику, передають Патріоти України.

На щастя, позбутись цих плям можливо. OBOZ.UA розповідає про лайфхак, для якого знадобиться всього один паперовий рушник. І зовсім не знадобиться тертя чи шкрябання.

Щоби позбутись плям на пластику, візьміть забруднений контейнер і покладіть у нього трошки зім’ятий лист паперового рушника. Далі додайте кілька крапель засобу для миття посуду і наповніть ємність гарячою водою. Все, що залишається, це закрити контейнер кришкою і добре його струсити, щоби збити всередині густу мильну піну.

Рушник виконає всю роботу з механічного очищення за вас. А мило розчинить весь відчищений жир. Наостанок потрібно буде відкрити контейнер і ретельно сполоснути його від мийного засобу.

Однак досвідчені ентузіасти чистоти попереджають, зі стійкими плямами такий метод може не спрацювати. Лайфхак не впорається з очищенням глибоких подряпин та забруднень, що глибоко в’їлись. Такі контейнери швидше за все доведеться викинути.

Дачникам на замітку! Як зробити, щоб редиска не йшла у стрілки

понеділок, 12 травень 2025, 23:52

Редиска – одна з перших культур, які висівають навесні. Але навіть досвідчені городники нерідко стикаються з проблемою стрілкування, коли замість соковитого коренеплоду рослина витягується вгору. У такому разі редиска стає твердою, волокнистою, гіркою ...

Великий ризик? Лікар пояснив, чи справді "уколи краси" можуть призвести до сліпоти

понеділок, 12 травень 2025, 23:50

Чому ін’єкційні препарати (ботулотоксини, гіалуронова кислота, філери, біоревіталізанти тощо), потрапляють не туди, куди мали б, та чому можують призвести до незворотної втрати зору, розповів офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, кандидат медичн...