Прикмети на 29 серпня: Які 3 речі потрібно зробити на Горіховий спас, щоб залучити в будинок удачу

29 серпня відзначається Горіховий або Хлібний спас. Це свято також називають полотняним, малим, холодним, передають Патріоти України.

У цей день не можна випікати хліб із зерна нового врожаю. Раніше до 29 серпня закінчували жнива. У лісі збирали горіхи, які якраз встигали до цього часу. Горіхами запасалися на зиму, робили з них настоянку.

Вважалося, що вона матиме лікувальні властивості. А настоянкою з перегородок волоського горіха рятувалися від застуди і хвороби суглобів.

На календарі вже кінець серпня, і до цього часу ставало значно прохолодніше. Намагалися готуватися до холодної зими. Сьогодні можна було зробити оберіг на удачу з колосків та поставити в будинку.

Щоб бути здоровим всю зиму, люди ходили в лазню. Успенський піст закінчився 27 серпня, тому можна ситно обідати та шумно веселитися.

Що не можна робити 29 серпня на Горіховий спас

Не можна відмовляти в милостині.

Не можна лінуватися та байдикувати.

Не можна сваритися, лаятися, бажати кому-небудь зла.

Не можна думати про погане. Погані думки повернуться до вас бумерангом.

Прикмети на 29 серпня на Горіховий спас

Якщо багато горіхів вродило, то через рік буде багато хліба.

Якщо спека в цей день, то до холодної та дощової другої половини вересня.

Якщо хороша ясна та помірна погода, то зима буде короткою.

Це справді працює! Японська техніка омолодження шкіри навколо очей, яка займає всього 1 хвилину

понеділок, 5 червень 2023, 6:15

З віком, дивлячись у дзеркало, ми помічаємо, що наші очі стали більш втомленими і сумними, передають Патріоти України. Брови і верхні повіки опускаються, зовнішні куточки очей опускаються, з’являються дрібні зморшки, а також припухлості. Японська техні...

Породи собак, які не рекомендують заводити вдома, і чому

понеділок, 5 червень 2023, 5:40

Для кожного, хто має собаку, його улюбленець – найкращий. Однак ветеринарна лікарка з Великобританії під ніком Cat The Vet, вона ж Кетрін Хенстрідж, яка має понад 300 тисяч підписників у TikTok і десятки тисяч в інших соцмережах, вважає, що далеко не в...