Прикмети на 29 серпня: Які 3 речі потрібно зробити на Горіховий спас, щоб залучити в будинок удачу

29 серпня відзначається Горіховий або Хлібний спас. Це свято також називають полотняним, малим, холодним, передають Патріоти України.

У цей день не можна випікати хліб із зерна нового врожаю. Раніше до 29 серпня закінчували жнива. У лісі збирали горіхи, які якраз встигали до цього часу. Горіхами запасалися на зиму, робили з них настоянку.

Вважалося, що вона матиме лікувальні властивості. А настоянкою з перегородок волоського горіха рятувалися від застуди і хвороби суглобів.

На календарі вже кінець серпня, і до цього часу ставало значно прохолодніше. Намагалися готуватися до холодної зими. Сьогодні можна було зробити оберіг на удачу з колосків та поставити в будинку.

Щоб бути здоровим всю зиму, люди ходили в лазню. Успенський піст закінчився 27 серпня, тому можна ситно обідати та шумно веселитися.

Що не можна робити 29 серпня на Горіховий спас

Не можна відмовляти в милостині.

Не можна лінуватися та байдикувати.

Не можна сваритися, лаятися, бажати кому-небудь зла.

Не можна думати про погане. Погані думки повернуться до вас бумерангом.

Прикмети на 29 серпня на Горіховий спас

Якщо багато горіхів вродило, то через рік буде багато хліба.

Якщо спека в цей день, то до холодної та дощової другої половини вересня.

Якщо хороша ясна та помірна погода, то зима буде короткою.

Психологічний тест: Те, кого ви першим побачили на зображенні, розповість про ваш характер

середа, 1 лютий 2023, 7:12

Психологи часто проводять тести з картинками для того, щоб краще дізнатися про характер людини. Сьогодні ви можете самостійно провести дуже простий експрес-тест, який розповість дуже багато про ваш характер, передають Патріоти України. Для цього вам ли...

ТОП-6 предметів, які ні в якому разі не повинні бути на кухонному столі - краще їх прибрати

середа, 1 лютий 2023, 6:12

Під час приготування їжі на кухні хочеться, щоб усі потрібні інгредієнти і предмети посуду були під руками. Тому часто ми залишаємо деякі продукти чи речі стояти на стільниці замість того, щоб зберігати на полицях чи в шухлядах, передають Патріоти Укра...