Прикмети на 29 серпня: Які 3 речі потрібно зробити на Горіховий спас, щоб залучити в будинок удачу

29 серпня відзначається Горіховий або Хлібний спас. Це свято також називають полотняним, малим, холодним, передають Патріоти України.

У цей день не можна випікати хліб із зерна нового врожаю. Раніше до 29 серпня закінчували жнива. У лісі збирали горіхи, які якраз встигали до цього часу. Горіхами запасалися на зиму, робили з них настоянку.

Вважалося, що вона матиме лікувальні властивості. А настоянкою з перегородок волоського горіха рятувалися від застуди і хвороби суглобів.

На календарі вже кінець серпня, і до цього часу ставало значно прохолодніше. Намагалися готуватися до холодної зими. Сьогодні можна було зробити оберіг на удачу з колосків та поставити в будинку.

Щоб бути здоровим всю зиму, люди ходили в лазню. Успенський піст закінчився 27 серпня, тому можна ситно обідати та шумно веселитися.

Що не можна робити 29 серпня на Горіховий спас

Не можна відмовляти в милостині.

Не можна лінуватися та байдикувати.

Не можна сваритися, лаятися, бажати кому-небудь зла.

Не можна думати про погане. Погані думки повернуться до вас бумерангом.

Прикмети на 29 серпня на Горіховий спас

Якщо багато горіхів вродило, то через рік буде багато хліба.

Якщо спека в цей день, то до холодної та дощової другої половини вересня.

Якщо хороша ясна та помірна погода, то зима буде короткою.

Не робіть помилок! Чим точно не варто годувати ваших котів

понеділок, 5 травень 2025, 18:30

Українці піклуються про своїх улюбленців навіть під час війни. Але чи всі знають, чим їх можна годувати. Існує багато різних уявлень про харчування котів, і, на жаль, не всі з них є правильними. Багато людей вважають, що коти інстинктивно знають, що їм...

Перевірте себе! Цей тест покаже, наскільки ви впевнена людина

понеділок, 5 травень 2025, 17:35

У мінливому світі, де невизначеність стає нормою, впевненість у собі перетворюється на невід'ємну складову успішного життя, оскільки саме вона надає людині внутрішню опору, необхідну для подолання труднощів та досягнення поставлених цілей. Однак, часто...