Родина оцінить! Як приготувати хрусткий зовні і м’який всередині домашній хліб

Багато кулінарів вважають за краще не купувати хліб у магазині, а випікати цей хлібобулочний виріб самостійно, передають Патріоти України.

У цьому випадку гурман завжди радує самого себе та своїх домочадців свіжим та м’яким продуктом.

Однак повторити «магазинний» буханець чи булку виходить далеко не у всіх випадках.

Подробиці

Зазвичай приготовлений професіоналами кулінарний виріб відрізняється наявністю «хрустинки» зовні та «легкістю» всередині.

У кулінара-аматора хліб може вийти або повністю м’яким, або занадто жорстким.

А хочеться, щоб скоринка хрумтіла… На щастя, є одна хитрість, що дозволяє без проблем досягти потрібного результату навіть при приготуванні хліба не в печі, а в духовці.

Що має стояти у духовці

Перед тим як почати випікання хлібобулочного виробу, в духовку бажано поставити каструлю, в яку налити воду.

Посуд з водою повинен розташовуватися нижче за випічку.

Під впливом високих температур рідина випаровуватиметься. В результаті почнеться «взаємодія» води, що знаходиться в газоподібному стані, з крохмалем у тісті.

Підсумок – затвердіння поверхні хлібобулочного виробу. З’явиться така бажана «хрустинка», яка ніяк не завадить збереженню м’якості внутрішньої частини випічки.

Не робіть так! 7 кулінарних помилок, які здійснюються поспіхом

п’ятниця, 24 травень 2024, 18:08

Від помилок ніхто не застрахований, і господині на кухні також. Тут немає нічого страшного чи дивного В цій статті зібрані головні помилки, яких легко можна уникнути, пам’ятаючи про них. 1.Всі овочі та фрукти зберігають у холодильнику. Багато хто роби...

Хитрість, щоб відбивні зі свинини не скручувалися на сковороді

п’ятниця, 24 травень 2024, 17:07

Мабуть, чи не кожна господиня, готуючи відбивні зі свинячого м’яса, спостерігала, як на сковороді вони зменшуються у розмірах, скручуються. А причина цього проста – непідготовлене м’ясо. . Отож, щоб відбивні залишалися того розміру, який ви відбили м...