Багато кулінарів вважають за краще не купувати хліб у магазині, а випікати цей хлібобулочний виріб самостійно, передають Патріоти України.
У цьому випадку гурман завжди радує самого себе та своїх домочадців свіжим та м’яким продуктом.
Однак повторити «магазинний» буханець чи булку виходить далеко не у всіх випадках.
Зазвичай приготовлений професіоналами кулінарний виріб відрізняється наявністю «хрустинки» зовні та «легкістю» всередині.
У кулінара-аматора хліб може вийти або повністю м’яким, або занадто жорстким.
А хочеться, щоб скоринка хрумтіла… На щастя, є одна хитрість, що дозволяє без проблем досягти потрібного результату навіть при приготуванні хліба не в печі, а в духовці.
Що має стояти у духовці
Перед тим як почати випікання хлібобулочного виробу, в духовку бажано поставити каструлю, в яку налити воду.
Посуд з водою повинен розташовуватися нижче за випічку.
Під впливом високих температур рідина випаровуватиметься. В результаті почнеться «взаємодія» води, що знаходиться в газоподібному стані, з крохмалем у тісті.
Підсумок – затвердіння поверхні хлібобулочного виробу. З’явиться така бажана «хрустинка», яка ніяк не завадить збереженню м’якості внутрішньої частини випічки.
З невеликими набряками ніг стикався, напевно, кожен – після важкого дня зʼявляються сліди від шкарпеток або взуття стає тісним, передають Патріоти України. Набряки можуть бути наслідком тривалого сидіння чи стояння або ж симптомом небезпечного захворюв...
Лимони — це екзотичні фрукти, які мають різноманітне застосування в кулінарних рецептах. Мало хто знає, що вони також діють як природний засіб для чищення. Завдяки простому «лимонному рецепту» ви легко і швидко очистите забруднену духовку, пише сайт Be...