Рисова каша або розсипчастий гарнір - два варіанти приготування крупи. Так, дійсно, в залежності від певних факторів може вийти одне або друге. Якщо сьогодні у вас в планах розсипчастий рис, тоді зверніть увагу на особливості промивання крупи. Це один з факторів, які впливають на результат, передають Патріоти України.
В крупі висока частка крохмалю. І саме це є причиною, чому крупу промивають перед приготуванням. Якщо ви теж промиваєте під краном, тоді варто знати, що це не зовсім правильні дії. Звичайна холодна вода з-під крану нездатна повністю вимити крохмаль з крупи. В результаті він злипнеться в процесі варіння. Потрібно дещо змінити промивання.
На одну склянку рису потрібно 1 л води, в якій треба розчинити столову ложку солі. Тепер в цій воді кімнатної температури промивайте рис. При потребі кількість розчину можна збільшити. Для гарантованого результату можна спочатку промити рис в холодній воді, а потім вже промити в солоному розчині. Як варіант, можна замочити на 30 хвилин. Такий метод є досить дієвим.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...