Здавалося б, порядок закладання продуктів у каструлю з майбутнім борщем не настільки принциповий. Однак це правило продиктоване тим, що всі продукти мають власний час, за який повинні приготуватися. Згідно з класичним рецептом, першою в каструлю вирушає капуста - овочу просто потрібно більше часу, щоб зваритися. Але є винятки. Розповідаємо про них разом із Ukr.Media, передають Патріоти України.
Якщо у вас молода капуста, її краще кидати до борщу останньою. Свіжий овоч з тоненькими листочками та великою кількістю соку вариться буквально кілька хвилин. Якщо її переварити, текстура продукту буде більше нагадувати шмарклі.
Що ж до старої картоплі, то їй, навпаки, потрібно більше часу, щоб розваритися. Тому якщо у вас саме такий коренеплід — кладіть його першим.
Якщо ви додаєте у борщ не свіжу, а квашену капусту, картоплю теж потрібно варити першою. Кислота в капусті уповільнює приготування картоплі. Тому дочекайтесь, поки картопля буде на 80-90% готовою, а тоді кладіть у каструлю капусту. Якщо у вас стара капуста, їй буде достатньо 15 хвилин на приготування. При приготуванні борщу врахуйте цей момент.
Вапняний наліт – це білі крейдяні мінеральні накопичення у вашому чайнику, які виникають тоді, коли воду нагрівають або залишають стояти, передають Патріоти України. З часом вапняний наліт у вашому чайнику може зменшити потік води, вплинути на ефективн...
Православна церква України 18 січня за новим стилем вшановує єпископа Афанасія Великого. За старим стилем 18 січня відзначають Водохресний святвечір - переддень Водохрещі. . У цей день колись чекали найлютіші морози року, які називають водохресними. ...