Секрети досвідчених господинь! Три найпростіші компоненти відмиють іржу з металевих поличок

"Нержавійка", яка швидко іржавіє від вологи... з цією бідою стикається майже кожен другий власник металевих поличок, передають Патріоти України.

На жаль, якість товару, який ми купуємо для ванної та кухні, часто не відповідає заявленій. Можна, звичайно, просто замінити полку на нову. А потім ще, і ще... а можна витратити трохи часу і привести вироби з так званої «нержавійки» в досить пристойний вигляд.

Перший рекомендований розчин не тільки дозволить відтерти нарости іржі, але і добре знежирить і продезінфікує поверхні. В окремій ємності зробіть дуже міцний розчин марганцю. Будьте обережні — не обпаліть шкіру! Далі вилийте розчин в досить гарячу воду і натріть туди невеликий шматочок господарського мила. Все розмішайте.

Після цього занурте в розчин поличку або решітку, дайте трохи «покиснути», а потім щіткою або жорсткою стороною губки гарненько потріть. Будьте готові до того, що в місцях, де полиця сильно проржавіла все одно залишаться темні плями, адже метал змінив свої властивості. Однак вид у вичищеного таким чином виробу буде в рази краще.

Також розчин "антиіржа" можна приготувати за допомогою звичайної таблетки для посудомийки. Помістіть її в максимально гарячу воду і розмішайте, щоб розчинилася.

Занурте в неї поличку і потріть жорсткою стороною губки. Таким сильним знезаражувальним ефектом, як перший розчин, цей не володіє, але іржу від'їдає дуже непогано.

Ну, а якщо у вашому будинку знайшлися хромовані решітки або інше начиння — вам допоможе звичайна фольга для запікання. Берете шматок зминаєте та натираєте поверхні — іржа піде швидко як з допомогою магії.

З чого, крім м'яса, приготувати смачні котлети - виходять золотистими та дуже соковитими

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:50

Щоб котлети були дуже смачними та ситними - їх не обов'язково готувати з м'яса. Для страви чудово підходить червона сочевиця. Її потрібно збити у пюре, а також додати решту компонентів для смачку та щільності,передають Патріоти України. Ідея приготуван...

Не залишить жодного шансу: Як очистити мікрохвильову піч від жиру і бруду за допомогою лимона

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:15

Очищення мікрохвильової печі може бути жахливим завданням - це одне з найбрудніших місць на кухні. Раніше ми розповідали, як приготувати із підручного засобу чудо-розчин для прибирання всього будинку, а сьогодні зупинимося на очищенні цього кухонного п...