"Нержавійка", яка швидко іржавіє від вологи... з цією бідою стикається майже кожен другий власник металевих поличок, передають Патріоти України.
На жаль, якість товару, який ми купуємо для ванної та кухні, часто не відповідає заявленій. Можна, звичайно, просто замінити полку на нову. А потім ще, і ще... а можна витратити трохи часу і привести вироби з так званої «нержавійки» в досить пристойний вигляд.
Перший рекомендований розчин не тільки дозволить відтерти нарости іржі, але і добре знежирить і продезінфікує поверхні. В окремій ємності зробіть дуже міцний розчин марганцю. Будьте обережні — не обпаліть шкіру! Далі вилийте розчин в досить гарячу воду і натріть туди невеликий шматочок господарського мила. Все розмішайте.
Після цього занурте в розчин поличку або решітку, дайте трохи «покиснути», а потім щіткою або жорсткою стороною губки гарненько потріть. Будьте готові до того, що в місцях, де полиця сильно проржавіла все одно залишаться темні плями, адже метал змінив свої властивості. Однак вид у вичищеного таким чином виробу буде в рази краще.
Також розчин "антиіржа" можна приготувати за допомогою звичайної таблетки для посудомийки. Помістіть її в максимально гарячу воду і розмішайте, щоб розчинилася.
Занурте в неї поличку і потріть жорсткою стороною губки. Таким сильним знезаражувальним ефектом, як перший розчин, цей не володіє, але іржу від'їдає дуже непогано.
Ну, а якщо у вашому будинку знайшлися хромовані решітки або інше начиння — вам допоможе звичайна фольга для запікання. Берете шматок зминаєте та натираєте поверхні — іржа піде швидко як з допомогою магії.
Якщо ви давно мріяли приготувати смачну піцу вдома, але не знали, з чого почати, ми готові поділитися з вами секретом ідеального тіста на сухих дріжджах. Цей рецепт ідеально підійде навіть для початківців, а результат вас приємно здивує, передають Патр...
Університет Кембриджа зробив справжній прорив у боротьбі з вічними хімікатами - PFAS, які роками накопичуються в організмі, провокують рак, безпліддя й вроджені вади, передають Патріоти України. Дослідники виявили, що певні кишкові бактерії «витягують»...