Секрети досвідчених господинь! Три найпростіші компоненти відмиють іржу з металевих поличок

"Нержавійка", яка швидко іржавіє від вологи... з цією бідою стикається майже кожен другий власник металевих поличок, передають Патріоти України.

На жаль, якість товару, який ми купуємо для ванної та кухні, часто не відповідає заявленій. Можна, звичайно, просто замінити полку на нову. А потім ще, і ще... а можна витратити трохи часу і привести вироби з так званої «нержавійки» в досить пристойний вигляд.

Перший рекомендований розчин не тільки дозволить відтерти нарости іржі, але і добре знежирить і продезінфікує поверхні. В окремій ємності зробіть дуже міцний розчин марганцю. Будьте обережні — не обпаліть шкіру! Далі вилийте розчин в досить гарячу воду і натріть туди невеликий шматочок господарського мила. Все розмішайте.

Після цього занурте в розчин поличку або решітку, дайте трохи «покиснути», а потім щіткою або жорсткою стороною губки гарненько потріть. Будьте готові до того, що в місцях, де полиця сильно проржавіла все одно залишаться темні плями, адже метал змінив свої властивості. Однак вид у вичищеного таким чином виробу буде в рази краще.

Також розчин "антиіржа" можна приготувати за допомогою звичайної таблетки для посудомийки. Помістіть її в максимально гарячу воду і розмішайте, щоб розчинилася.

Занурте в неї поличку і потріть жорсткою стороною губки. Таким сильним знезаражувальним ефектом, як перший розчин, цей не володіє, але іржу від'їдає дуже непогано.

Ну, а якщо у вашому будинку знайшлися хромовані решітки або інше начиння — вам допоможе звичайна фольга для запікання. Берете шматок зминаєте та натираєте поверхні — іржа піде швидко як з допомогою магії.

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...