Великдень здавна вважається світлим святом, яке дарує надію і очищення. Як і до будь-якої події, наші предки завжди готувалися заздалегідь, а до Великодня - особливо. Не дарма цьому святу передує кілька особливих днів, передають Патріоти України.
Серед усіх традицій підготовки до святкування Воскресіння Христа однією з багатовікових традицій є прибирання. Вона шанується на рівні з фарбуванням яєць і випіканням пасок. Вся справа в тому, що після настання весни наші попередники очищалися не тільки духовно, але і не забували про простір навколо себе. Слідчо - прибирання перед Великоднем входить в число обов'язкових традицій.
Як ми вже сказали, в християнських традиціях підготовка до свята є такою ж важливою, як і саме свято. У випадку з Великоднем дуже важливо привести себе і свій будинок в порядок. Про те, як це зробити - ми розповімо далі. А зараз поговоримо про те, коли правильно приступити до прибирання.
Як відомо, напередодні свята християни відзначають в календарі Чистий четвер - в цей день згідно з народними прекметами господині намагаються зробити генеральне прибирання. Однак незважаючи на те, що традиції говорять про Чистий четвер, можна прибрати і раніше - в понеділок, вівторок або середу, головне - не в п'ятницю.
Очищення простору, в якому живе людина перед Великоднем, більшою мірою полягає в генеральному прибиранні і позбавленні від старих речей. Три кити, на яких ґрунтується дійство - позбавлення від мотлоху, старого одягу і бруду в місцях, де прибирають найрідше.
У Чистий четвер необхідно позбутися від предметів, якими ви не користуєтеся, від одягу, який не носите і від бруду в місцях, де прибираєте найрідше.
Згідно з прикметами, прибирання потрібно починати зверху і рухатися до підлоги, а саме - почати очищення з люстр і верхніх полиць, після чого просуватися до останнього, поки не настане момент мити підлогу.
Жити в чистоті подобається практично всім, проте іноді навіть при бажанні дотримуватися традиції - на прибирання не вистачає сил і часу. В такому випадку є кілька порад: постарайтеся залучити до прибирання якомога більше близьких - робота разом просувається швидше, для початку приберіть найбрудніші місця, щоб ваші дії було видно відразу. Також важливо перед прибиранням підняти собі настрій і надіти зручний одяг.
Чай – це не тільки смачний напій, а й потужний союзник для вашого здоров'я. Багато хто не знає, що регулярне споживання чаю може значно зміцнити вашу імунну систему та допомогти в боротьбі з хворобами., передають Патріоти України. Чорний і зелений чай ...
Закарпаття – чудовий край. Яка там дивовижна природа, а народ дуже гостинний. І як вони готують! Особливо люблять пригощати різними домашніми смаколиками. Однією з основних страв на застілля вважаються закарпатські голубці, передають Патріоти України. ...