Багато хто з нас погано переносить спеку і вважає за краще залишатися в приміщенні, ніж перебувати на вулиці. У такі дні буває досить непросто втамувати спрагу, адже не кожен знає, що найкраще пити в спеку. Однак спекотна погода - не привід закритися вдома і сидіти в чотирьох стінах. Розповідаємо, що найкраще освіжає в спеку, передають Патріоти України.
Найбільш ефективний і популярний напій для втамування спраги в спеку - безумовно, вода. Зараз виробники пропонують широкий її вибір: з газом, без газу, слабогазована, вода з ароматичними домішками. Кращим вибором стане чиста вода без газу і домішок. Вона не тільки допоможе підтримати водний баланс організму, але і буде регулювати температуру тіла.
Безперечно, не варто забувати і про соки. Але радимо віддавати перевагу натуральним напоям, оскільки в багатьох магазинних соках міститься доволі велика кількість цукру. В такому випадку спрага може тільки посилитися.
Ще один варіант, що пити в спеку - це зелений чай. Охолоджений, він відмінно тонізує, втамовує спрагу і регулює температуру тіла. Не варто забувати, що він також багатий на антиоксиданти і часто використовується для схуднення. Убийте двох зайців одним напоєм.
Не секрет, що в спекотну погоду організм втрачає рідину з неймовірною швидкістю. Люди часто намагаються компенсувати це, вживаючи ще більше води - звичайно, дуже холодної. Однак все не так просто.
Пояснюючи, який напій найкраще втамовує спрагу, багато фахівців стверджують, що потрібно пити в спеку якраз гарячий чай. Вся справа в тому, що ви не тільки нап'єтеся, а й гарненько спітнієте, оскільки чай розширює судини. А це, в свою чергу, приводить до того, що піт випаровується і охолоджує ваше тіло.
Але коли справа доходить до обговорень, який напій рятує від спеки, є і противники цієї теорії. Вони стверджують, що через надмірне потовиділення ви, може, і охолонете, але точно заробите зневоднення. Тож тут краще орієнтуватися на ваше самопочуття.
Літо - для багатьох не тільки період довгоочікуваної відпустки, а й час набряків. Лікарі пояснюють це тим, що якщо ви п'єте дуже мало води, ваш організм буде намагатися утримати рідину. Є кілька важливих порад, чого робити людям з набряками, отриманими в спеку, категорично не можна:
Медики кажуть, що найбільш прийнятний варіант для запобігання набряків - банально пити більше води. Також намагайтеся вживати більше клітковини (пийте фруктові та овочеві смузі або просто беріть овочі та фрукти на перекус).
Потовиділення - природний процес, за допомогою якого наш організм охолоджується в спеку. Не секрет, що чим більше ви п'єте, тим сильніше потовиділення. Відмовитися від рідини - не варіант, заробите набряки. Для того, щоб не потіти в спеку, найкраще пити воду (звичайну, без газу і підсолоджувачів). Фахівці не радять вживати алкоголь і солодку газовану воду, адже вони лише сприяють зневодненню.
У період відпусток багато хто любить розслабитися і випити трохи алкоголю - будь то коктейль, пиво або що-небудь міцніше. Не секрет, що лікарі категорично проти вживання алкогольних напоїв у спеку. Головні ризики - зневоднення, проблеми з серцево-судинною системою і навіть серцевий напад. Справа в тому, що алкоголь розширює судини і має сечогінну властивість - ви втратите більше рідини, ніж вжили. Спиртні напої в спеку нерідко призводять і до летальних випадків (в основному, причина все та ж - зневоднення). Крім того, як кажуть вчені, ваша шкіра стане більш чутливою до сонця, коли ви вип'єте - сонячний опік забезпечений.
Якщо випити вже дуже хочеться, давайте розберемося, що краще пити в спеку з алкоголю. Віддайте перевагу неміцним напоям. Найбільше підійдуть легкі коктейлі (алкоголь і сік або алкоголь і содова), пиво або несолодкі вина. Але пам'ятайте, що все повинно бути в міру. Від чого точно варто відмовитися до більш прохолодних часів, так це шоти і міцні мікси.
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...