Варення може зацукритися з різних причин: через порушення технології готування, неправильне зберігання, використання неякісних кришок. Якщо перетримати продукт і розлити його по банках вже через деякий час після приготування, то ризик зацукрення збільшується в кілька разів, передають Патріоти України.
Використовувати такий десерт, звичайно, можна і без додаткової обробки. Але шматочки цукру не завжди розчиняються в інших стравах, позбавляючи гурманів задоволення в процесі трапези. Кращий спосіб прибрати зайвий цукор — це знову розігріти варення!
Покрокова реанімація зацукрованого варення
Для переробки продукту потрібна каструля, дерев'яна серветка і вода:
Для збереження максимальної кількості вітамінів постарайтеся використовувати дерев'яні ложки для перемішування продукту.
Можна розтопити продукт і іншим способом, виклавши його з банки в чисту каструлю. Якщо перший варіант підійде в тому разі, коли варення не хоче вийматися з тари, то цей спосіб хороший для «роботи над помилками» з відносно свіжою стравою.
Як тільки варення буде перекладене, додають в нього 3 ст. л. води (на 1 л) і доводять до кипіння на слабкому вогні. Знову розкладають по банках і закочують.
Що робити з зацукрованим варенням
Через те, що після прогрівання продукт залишається рідким лише до повного охолодження, мазати його на бутерброди або використовувати там, де потрібне холодне варення, — не найкращий варіант. Якщо ви не знаєте, де застосовувати розтоплені ласощі, використовуйте їх прямо в зацукрованому вигляді. Приготуйте смачну пастилу (малинове, смородинове, абрикосове і яблучне варення підійдуть для цього ідеально):
Готовий продукт наріжте довільними шматочками або смужками, присипте кокосовою стружкою або цукровою пудрою, розкладіть по паперових пакетах або скляних банках.
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...