Іноді взуття може забарвлювати шкарпетки, що стає причиною дискомфорту, інформує Ukr.Media. Виріб потім можна не відіпрати, передають Патріоти України.
Відбувається це через різні причини. Часом "винні" самі наші ноги, оскільки відбувається активне потовиділення. Часом просто виробник не встиг як слід зафіксувати фарбу.
Іноді причина криється в потраплянні вологи. Для того, щоб більше не стикатися з цією проблемою, варто оцінити кілька хитрих способів. У чому вони полягають.
Скористайтеся оцтом
Цей метод добре себе проявляє як профілактичний засіб, тому використовувати його краще відразу після придбання.
Потрібно взяти невеликий шматок чистої тканини і обробити її оцтом. Після того як тканина стане лише злегка вологою, потрібно обробити внутрішню частину взуття. Після залишиться лише дочекатися повного випаровування оцту.
Засіб для укладання
Мало хто знає про те, що будь-який засіб для укладання може виявитися вельми ефективним у вирішенні цієї проблеми. Для цього потрібно просто обробити внутрішню частину взуття (без устілки) лаком і почекати. Після того як засіб висохне, взуття можна буде носити.
Тальк або крохмаль
Вельми цікавий і незвичайний спосіб, який можна спробувати. Для цього за допомогою пензля "вбиваємо" невелику кількість порошку у взуття. Можна використовувати для цієї мети як сам тальк, так і звичайний крохмаль.
Здавалося б, зберігання продуктів у холодильнику - найкращий спосіб продовжити їхню свіжість. Холод уповільнює процес псування, але далеко не всі продукти потребують таких низьких температур, передають Патріоти України. Помилки у зберіганні часто призв...
Вчені з різних країн провели дослідження, які підтвердили, що регулярний пропуск сніданку може негативно впливати на психічне здоров’я людини. За результатами наукової роботи, відсутність ранкового прийому їжі підвищує ризик розвитку депресії, дратівли...