Чому батарея розряджається на холоді - відповідь проста. Справа в технології. Як кажуть виробники, в батареї частинкам-іонам в речовині літію стає важче прокладати собі "великий електричний шлях" через електроліт, передають Патріоти України
Якщо ж в телефоні стоїть батарея літієво-полімерна, то вона трохи краще витримує морози, ніж літій-іонні. Але саме що трохи. І в цілому батареї будь-якої моделі неякісно справляються з низькими температурами. Але є кілька способів хоча б трохи впоратися з цією проблемою.
Перше - гаджет повинен знаходитися максимально в теплі. Наприклад, в утеплених кишенях пальто або куртки. Так, це викличе деякі незручності при використанні, але так можна надовго продовжити смартфон від охолодження.
Друге - ні в якому разі не заряджайте смартфона з якої-небудь вуличної розетки або відразу після того, як прийшли додому і роздяглися. І, гаджет, відповідно, ще не нагрівся. Потужні перепади температур вкрай погано впливають на роботу акумуляторів. Або ж, в крайньому випадку, якщо кров з носі потрібно зарядити гаджет на морозі (немає інших варіантів), то ніяк не треба заряджати акумулятор повністю.
Третина - гаджет на морозі тримати можна не довше 60 секунд. Якщо терміново необхідно відповісти на телефонний дзвінок, то краще терміново зайти в якийсь кафе або бар. Або скористатися Bluetooth-гарнітурою, а телефон нехай лежить в теплій кишені.
Чверть - купіть (і не скупіться) хороший чохол з силікону для телефону. Так гаджет буде охолоджуватися набагато повільніше-навіть на сильному морозі.
П'яте - заряджати акумулятор, використовуючи тільки "рідні", заводські шнури і зарядні гаджети. Всякі "піратські" пристрої з найближчого радіоринку легко допускають стрибки напруги. А це автоматично знижує ємність акумулятора і зменшує число робочих циклів перезарядки.
Ну і в кінцевому підсумку, буває, що проблеми з роботою гаджета на морозі пов'язані з тим, що смартфон вже виробив свій ресурс (ну і батарея разом з ним). Тоді допоможе тільки покупка нового гаджета.
Що може продовжити життя телефону на холоді? Відповідь, знову ж таки проста:
Так ось, експерти кажуть, що якщо клієнту потрібно часто використовувати телефон на морозі, то йому доведеться придбати захищений смартфон – але тільки в якісному, багатошаровому і, бажано, на гумовій основі корпусі. І, звичайно ж, з акумулятором підвищеної ємності. З усіх варіантів пластику тут відмінно підійде полікарбонат. Як кажуть фахівці, цей матеріал дуже міцний, пластичний, легкий і довговічний.
Далі - з усіх видів дисплеїв, які зараз випускаються, якісніше всього на мороз реагують матриці моделей OLED і AMOLED. Хоча, потрібно зауважити, різниця з рідкокристалічними дисплеями типу LCD у них не велика, але все ж помітна. Ну і потрібно пам'ятати, що маленькі дисплеї менше витрачають заряд батареї, проте на великих дисплеях зручніше користуватися телефоном навіть в рукавичках.
Ну і, в кінцевому підсумку, великим плюсом під час використання в мороз завжди стане великий обсяг акумулятора (для сенсорних телефонів − більше 4000 міліампер-годину, для кнопкових - більше 1000 міліампер на годину).
Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...