Ключ до справді приємного і шанобливого компліменту — це щирість і повага до почуттів іншої людини.
Компліменти часто використовуються як спосіб висловити захоплення або симпатію до іншої людини. Однак деякі компліменти можуть бути сприйняті не так, як замислювалося, особливо коли йдеться про компліменти жінкам. Неправильно сформульований комплімент може образити або викликати незручність.
Фрази на кшталт "Ти маєш чудовий вигляд для свого віку" або "Ти зовсім не змінилася за ці роки" можуть бути сприйняті як натяк на вік і не завжди сприймаються як комплімент.
Уникайте компліментів, які ставлять жінку в порівняння з іншими, наприклад, "Ти красивіша, ніж її подруга". Такі фрази можуть викликати почуття суперництва або неадекватності.
Навіть позитивні зауваження про фігуру або вагу, як-от "Ти схудла!" можуть бути небажаними. Це часто сприймається як недоречна увага до особистого простору.
Фрази на кшталт "Для жінки ти дуже добре знаєшся на... (будь-якій галузі — ред.)" можуть звучати як недооцінка здібностей на основі гендеру.
Уникайте зауважень, які ґрунтуються на гендерних стереотипах, наприклад, "Ти не така, як інші дівчата". Такі компліменти можуть бути сприйняті як звуження особистості до одного аспекту.
Нове масштабне дослідження шокує: занадто довгий сон може вкоротити життя. Лише дві години на добу вирішують долю вашого здоров’я - і навіть життя, передають Патріоти України. Понад 2 мільйони людей. 80 досліджень. Один висновок: сон — це не тільки про...
У наш час більшість людей проводять години за екранами телефонів, комп'ютерів і телевізорів, що має негативний вплив на наше зір. Але є хороша новина: вчені довели, що деякі продукти можуть допомогти відновити здоров'я очей і покращити зір, передають П...