Через постійну вологу пральна машина стає сприятливим середовищем для появи та розвитку плісняви. Крім цього дрібні частинки пилу та забруднення з білизни затримуються всередині техніки. Тому вона потребує регулярного очищення, передають Патріоти України.
Професіонали чистять пральні машини за допомогою спеціальних засобів на основі хімії. Але за бажання можна впоратися із завданням самостійно та за допомогою доступних інгредієнтів. Змоченою в слабкому розчині засобу для миття посуду ганчіркою потрібно протерти дверцята пральної машини, гумовий ущільнювач. Важкодоступні місця в ущільнювачі краще чистити старою зубною щіткою.
Необхідно змішати 1/4 склянки соди з такою ж кількістю води, а потім додати 2 склянки оцту. Отриманою пастою необхідно натерти лоток для прального порошку.
Потім в барабан потрібно залити 2 склянки оцту і включити програму повсякденного прання або інший короткий цикл, але з нагріванням води.
У лоток для прального порошку засипати кисневий відбілювач і запустити короткий цикл із температурою 40-60 °C. Після завершення програми прання рекомендується включити додаткове полоскання.
Деякі люди вважають за краще завантажити посудомийну машину і дозволити приладу виконувати важку хатню роботу, тоді як інші люблять мити посуд вручну, передають Патріоти України. Ви навіть можете вибрати метод, який, на вашу думку, є більш економічним ...
Взяти на себе відповідальність за домашнього улюбленця – не маленький подвиг. Це вимагає непохитної відданості та турботи. Майбутні власники домашніх тварин повинні ретельно зважити, як пухнастий друг вплине на їхнє життя, і чи можуть вони справді взят...