Через постійну вологу пральна машина стає сприятливим середовищем для появи та розвитку плісняви. Крім цього дрібні частинки пилу та забруднення з білизни затримуються всередині техніки. Тому вона потребує регулярного очищення, передають Патріоти України.
Професіонали чистять пральні машини за допомогою спеціальних засобів на основі хімії. Але за бажання можна впоратися із завданням самостійно та за допомогою доступних інгредієнтів. Змоченою в слабкому розчині засобу для миття посуду ганчіркою потрібно протерти дверцята пральної машини, гумовий ущільнювач. Важкодоступні місця в ущільнювачі краще чистити старою зубною щіткою.
Необхідно змішати 1/4 склянки соди з такою ж кількістю води, а потім додати 2 склянки оцту. Отриманою пастою необхідно натерти лоток для прального порошку.
Потім в барабан потрібно залити 2 склянки оцту і включити програму повсякденного прання або інший короткий цикл, але з нагріванням води.
У лоток для прального порошку засипати кисневий відбілювач і запустити короткий цикл із температурою 40-60 °C. Після завершення програми прання рекомендується включити додаткове полоскання.
Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...
Ранньою весною потрібно підживлювати вишню, щоб пізніше отримати великий урожай. Чим підживити вишню навесні — читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Найчастіше вишню підживлюють восени, але якщо ви цього не зробили, не варто засмучува...