Вживання чаю - це не просто можливість приємно провести час або втамувати спрагу, виявляється, чай може принести істотну користь вашому здоров'ю, передають Патріоти України
Одні люди не уявляють початок свого дня без кави, а інші — без чаю. Це не просто напій, це свого роду ритуал. Деяким подобається ніжний приплив кофеїну, а іншим подобається смачний аромат чаю, який робить ранок спокійним і прекрасним. Але чи замислювалися ви коли-небудь, чи дає вам чашка чаю щось більше, ніж просто відчуття затишку? Експерт із харчування каже, що чай може бути дуже корисним для вашого здоров'я. Про цепише Health Shots.
Чай — джерело антиоксидантів, таких як катехіни і флавоноїди. Ці сполуки відіграють життєво важливу роль у боротьбі з окислювальним стресом, нейтралізації вільних радикалів в організмі та підтримці загального стану здоров'я завдяки зниженню ризику низки захворювань, таких як рак, хвороби серця і діабет.
Трав'яні чаї з імбиром, ромашкою або м'ятою відомі своїми корисними властивостями для травлення. Ці чаї можуть полегшити симптоми розладу шлунка, здуття живота і нудоти.
Присутність L-теаніну сприяє розслабленню й усвідомленості, не спричиняючи сонливості, що робить чай заспокійливим компаньйоном у світі стресу й метушні.
Корисний для здоров'я серцяЧай має протизапальні та антиоксидантні властивості, які потенційно корисні для здоров'я серцево-судинної системи, допомагають регулювати кров'яний тиск і знижують ризик серцевих захворювань.
Певні сполуки в чаї, такі як катехіни і кофеїн, можуть сприяти прискоренню метаболізму і зниженню ваги.
Чай містить кофеїн у невеликих кількостях. Вміст кофеїну може підвищити пильність, а також поліпшити концентрацію та увагу, що робить його чудовим вибором для тих, хто хоче залишатися в ясному розумі протягом дня.
Багато людей знаходять розраду в чашці теплого чаю в стресових ситуаціях. Заварювання і вживання чаю може мати заспокійливий ефект, що сприяє розслабленню і зменшенню занепокоєння.
Чай містить фтор та дубильні речовини, які корисні для здоров'я порожнини рота. Але чай, якщо його вживати без надмірної кількості цукру і добавок, може бути напоєм, корисним для зубів.
Високий вміст антиоксидантів у чаї сприяє оздоровленню шкіри. Сполуки в чаї допомагають захистити шкіру від шкідливого впливу УФ-випромінювання і забруднення.
Чай, особливо трав'яний, може підвищити імунітет, зміцнюючи захисні сили вашого організму
Редиска – одна з перших культур, які висівають навесні. Але навіть досвідчені городники нерідко стикаються з проблемою стрілкування, коли замість соковитого коренеплоду рослина витягується вгору. У такому разі редиска стає твердою, волокнистою, гіркою ...
Чому ін’єкційні препарати (ботулотоксини, гіалуронова кислота, філери, біоревіталізанти тощо), потрапляють не туди, куди мали б, та чому можують призвести до незворотної втрати зору, розповів офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, кандидат медичн...