Зазвичай, контроль ваги є складним етапом у житті, що потребує від людини багато сил, витримки та уваги до дрібниць. Зокрема, щоб худнути ефективно, слід включити до своєї стратегії фізичні вправи та ретельно стежити за споживанням калорій, що допоможе досягти мети ефективно та цілком досяжно, передають Патріоти України.
Крім того, слід звернути увагу на звички, пов’язані зі сном, адже вони напряму можуть впливати на вашу вагу. Як саме сон впливає на ваші параметри та яким чином ви можете звести нанівець всі ваші зусилля, розповіли в Eat This, Not That.
Щоночі спати менше ніж 6 годин
Після виснажливого дня важливо не тільки розслабитися, а й дотримуватися здорових вечірніх звичок. Недостатній сон (менш як 6 годин) може вплинути на метаболізм та призвести до збільшення ваги через зміни рівнів гормонів, які контролюють голод. Пам’ятайте, що якісний відпочинок — ключ до підтримки здорової ваги. Тож, обов’язково спіть щонайменше 6 годин, щоб уникнути набору зайвої ваги.
Спати одразу як поїли
Уникайте занадто пізньої вечері, щоб не лягати спати з повним шлунком, оскільки це може призвести до проблем із травленням та кислотного рефлюксу, що погіршує якість сну і може сприяти набору ваги. Для покращення якості сну розгляньте можливість прийому їжі за пару годин до сну. Крім того, для покращення якості сну, можна вживати добавки мелатоніну або пити чай з ромашкою та коренем валеріани.
Випивати перед сном
Уникайте вживання алкоголю на ніч, навіть якщо це спокушає вас після важкого дня. Келих вина може додати лише порожні калорії, не приносячи користі організму. Пам’ятайте, що хоча алкоголь може викликати сонливість, він погіршує якість сну, а тому замість цього спробуйте знайти інші способи розслабитися.
Заробляти в криптоіндустрії зможуть ті, хто знає, яка ціна криптовалюти зараз і як вона може змінитися. Котирування цифрових монет постійно коливаються, через що складно відстежити всі можливі стрибки. При цьому ринок пропонує кілька способів, які допо...
В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...